СЕРІЯ GREENLINE УНІВЕРСАЛЬНИЙ АЛЬТЕРНАТИВНИЙ UNIVERSAL ALTERNATIV 1 КГ

СЕРІЯ GREENLINE УНІВЕРСАЛЬНИЙ АЛЬТЕРНАТИВНИЙ UNIVERSAL ALTERNATIV 1 КГ Код: 1140848275

Є в наявності
160 грн.
-
+

Райграс багаторічний використовується для швидкого задерніння. Професійне відновлення газону навесні після сходу снігу, щоб уникнути прогалин. Дійсно ефективна швидка допомога для газону.

Склад:
10% Костриця очеретяна MUSTANG/BORNEO
50% Райграс пасовищний багаторічний TALGO/FANCY
15% Костриця червона червона REVERENT/ROLAND
25% Райграс однорічний POLLANUM/MENDOZA

ОСНОВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО СТВОРЕННЮ ГАЗОНУ І ДОГЛЯД ЗА НИМ.

ПІДГОТОВКА ДІЛЯНКИ І ПОСІВ:

ПЕРІОД ПОСІВУ:

У будь-який час з весни, як тільки прогріється і трохи підсохне грунт, до середини осені. Закінчити посів потрібно до кінця вересня, щоб рослини встигли підрости, раскуститься і зміцнитися перед зимою.

ПІДГОТОВКА ДІЛЯНКИ:

1. На ділянці видалити бур'яни, каміння, сміття.
2. Грунт перекопати на глибину 15-20 см (Для додаткового поліпшення грунту можна внести ще 4-5 мішків садового гумусу на 100 м2. При цьому грунт слід рівномірно і ретельно подрібнити.)
3. Очистити грунт від залишків рослин, і одночасно ретельно розрівняти граблями.
4. Щоб земля була не дуже рихлою, її слід ущільнити катком або притоптати.

ПОСІВ:

1. Для посіву ідеально підходить бездождевой, безвітряний день з незначною хмарністю.
2. Насіння рівномірно розподілити по всій ділянці. Норми висіву читайте на упаковці (найчастіше — 1 кг 30 м2).
3. Посів проводити перехресно: одну половину насіння в одному напрямку, другу — перехресно першої.
4. Вирівняти граблями засіяну площу, щоб поглибити насіння в грунт на глибину 0,5-1 див.
5. Провести коткування засіяного ділянки (краще ребристими котками).
6. Насіння і добрива злегка закрити граблями, ущільнити валиком і, при необхідності, окропити, щоб захистити посівний матеріал від висихання.
7. 3-4 тижні потрібен постійний полив методом дощування (для кращої схожості).

ДОГЛЯД:

1. Регулярна стрижка. При досягненні газоном висоти 8-10 см, проводиться перша стрижка трави. При першій стрижці потрібно зрізати тільки верхівки (1-2 см). Всі наступні скошування можна робити на бажану висоту. При осінньому посіві перше скошування проводять навесні. Увага: Квітучі газони (типу Квітковий рай): стрижуть ,як правило, один раз, в кінці сезону — коли відцвітуть і обсіменяться квіти. Висота скошування становить 8-10 см; скошену траву необхідно видалити з газону.
2. Полив и подкормки. Достаточный полив методом дождевания (утром или вечером, а в очень жаркие дни 2 раза в день, но не допускать образования луж). Подкормка удобрениями с определенными компонентами в зависимости от времени года.

Уход ВЕСНОЙ:

1. Не злоупотребляйте хождением по влажному газону в марте.
2. Не допускайте образования луж. (Если на участках с тяжелой почвой нет дренажа, прокалывайте проблемные участки вилами, применяйте другие доступные способы для отвода воды.)
3. Когда верхний слой почвы станет сухим — время наводить порядок! В процессе вертикуляции необходимо прорезать и удалять растительные остатки, закрывающие доступ воздуху, влаге и питательным веществам в корневую зону. После прорезывания необходимо все тщательно вычесать граблями. Процедуры проводить только в сухую погоду и по сухой почве. Не стоит с этим затягивать, поскольку неблагоприятные условия воздухообмена и старые листья вызовут всплеск грибковых заболеваний.
4. Рекомендуется вносить комплексные удобрения с высоким содержанием азота.

Уход ЛЕТОМ:

— стрижка, полив та підживлення (добрива з високим вмістом азоту).

Догляд ВОСЕНИ:

1. У сиру і дощову погоду верхній шар грунту перенасичується вологою і рекомендується проводити аерацію — проколювання газону. Цей захід сприяє кращому повітрообміну та відведення води в більш глибокі шари ґрунту, запобігає вимокання газону під час частих осінніх дощів. Проколювання газону слід проводити в суху погоду на глибину 5-15 див.
2. У процесі підготовки до зими рекомендується внесення комплексних мінеральних добрив з низьким вмістом азоту, але підвищеним вмістом калію та фосфору.

Догляд ВЗИМКУ:

1. Не рекомендується ходити по газону поки що немає достатньо великого сніжного покриву (20-25 см). Адже місця, які нагружались взимку, стають бурими, а пошкоджені рослинні тканини стають джерелом різних захворювань.
2. Якщо утворюється лід — його необхідно обов'язково руйнувати. Лід, на відміну від снігу, не пропускає повітря, пригнічує газонні трави з-за нестачі кисню.

Характеристики
Тип посадочного материала Семена
Продолжительность жизни Многолетние
Тип растения Трава газонная
Отношению к свету Теневыносливые
Состав Травосмеси овсянница красная

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок