СЕРІЯ GREENLINE ГРА І СПОРТ SPORT UND SPIEL 1 КГ Feldsaaten Freudenberger GmbH Німеччина

СЕРІЯ GREENLINE ГРА І СПОРТ SPORT UND SPIEL 1 КГ Feldsaaten Freudenberger GmbH Німеччина Код: 1140847460

Є в наявності
160 грн.
-
+

Формує дуже щільний дерен, придатний для низького скошування і гарантує ковзання м'ячика без перешкод. Має густі, красиві листя смарагдово-зеленого кольору. Газон витривалий в умовах посухи і холодних безсніжних зим.

Склад:
5% Тонконіг луговий MERCURY/BALIN
15% Райграс однорічний MENDOZA
60% Райграс пасовищний багаторічний TALGO/HENRIETTA
20% Костриця червона червона RUFILLА/ROLAND

Норма висіву: 10 кг на 300-400 м2.

ОСНОВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО СТВОРЕННЮ ГАЗОНУ І ДОГЛЯД ЗА НИМ.

ПІДГОТОВКА ДІЛЯНКИ І ПОСІВ:

ПЕРІОД ПОСІВУ:

У будь-який час з весни, як тільки прогріється і трохи підсохне грунт, до середини осені. Закінчити посів потрібно до кінця вересня, щоб рослини встигли підрости, раскуститься і зміцнитися перед зимою.

ПІДГОТОВКА ДІЛЯНКИ:

1. На ділянці видалити бур'яни, каміння, сміття.
2. Грунт перекопати на глибину 15-20 см (Для додаткового поліпшення грунту можна внести ще 4-5 мішків садового гумусу на 100 м2. При цьому грунт слід рівномірно і ретельно подрібнити.)
3. Очистити грунт від залишків рослин, і одночасно ретельно розрівняти граблями.
4. Щоб земля була не дуже рихлою, її слід ущільнити катком або притоптати.

ПОСІВ:

1. Для посіву ідеально підходить бездождевой, безвітряний день з незначною хмарністю.
2. Насіння рівномірно розподілити по всій ділянці. Норми висіву читайте на упаковці (найчастіше — 1 кг 30 м2).
3. Посів проводити перехресно: одну половину насіння в одному напрямку, другу — перехресно першої.
4. Вирівняти граблями засіяну площу, щоб поглибити насіння в грунт на глибину 0,5-1 див.
5. Провести коткування засіяного ділянки (краще ребристими котками).
6. Насіння і добрива злегка закрити граблями, ущільнити валиком і, при необхідності, окропити, щоб захистити посівний матеріал від висихання.
7. 3-4 тижні потрібен постійний полив методом дощування (для кращої схожості).

ДОГЛЯД:

1. Регулярна стрижка. При досягненні газоном висоти 8-10 см, проводиться перша стрижка трави. При першій стрижці потрібно зрізати тільки верхівки (1-2 см). Всі наступні скошування можна робити на бажану висоту. При осінньому посіві перше скошування проводять навесні. Увага: Квітучі газони (типу Квітковий рай): стрижуть ,як правило, один раз, в кінці сезону — коли відцвітуть і обсіменяться квіти. Висота скошування становить 8-10 см; скошену траву необхідно видалити з газону.
2. Полив і підживлення. Достатній полив методом дощування (вранці або ввечері, а в дуже спекотні дні 2 рази на день, але не допускати утворення калюж). Підживлення добривами з певними компонентами залежно від пори року.

Догляд НАВЕСНІ:

1. Не зловживайте ходінням по вологому газону у березні.
2. Не допускайте утворення калюж. (Якщо на ділянках з важкої грунтом немає дренажу, пробивайте проблемні ділянки вилами, застосовуйте інші доступні способи для відводу води.)
3. Коли верхній шар грунту стане сухим — час наводити порядок! В процесі вертикуляции необхідно прорізати і видаляти рослинні залишки, що закривають доступ повітря, вологи та поживних речовин в кореневу зону. Після прорізування необхідно все ретельно вичесати граблями. Процедури проводити тільки в суху погоду і по сухому грунті. Не варто з цим затягувати, оскільки несприятливі умови повітрообміну та старі листя викличуть сплеск грибкових захворювань.
4. Рекомендується вносити комплексні добрива з високим вмістом азоту.

Догляд ВЛІТКУ:

— стрижка, полив и подкормки (удобрения с высоким содержанием азота).

Уход ОСЕНЬЮ:

1. В сырую и дождливую погоду верхний слой почвы перенасыщается влагой и рекомендуется проводить аэрацию — прокалывание газона. Это мероприятие способствует лучшему воздухообмену и отводу воды в более глубокие слои почвы, предотвращает вымокание газона во время частых осенних дождей. Прокалывание газона следует проводить в сухую погоду на глубину 5-15 см.
2. В процессе подготовки к зиме рекомендуется внесение комплексных минеральных удобрений с низким содержанием азота, но повышенным содержанием калия и фосфора.

Догляд ВЗИМКУ:

1. Не рекомендується ходити по газону поки що немає достатньо великого сніжного покриву (20-25 см). Адже місця, які нагружались взимку, стають бурими, а пошкоджені рослинні тканини стають джерелом різних захворювань.
2. Якщо утворюється лід — його необхідно обов'язково руйнувати. Лід, на відміну від снігу, не пропускає повітря, пригнічує газонні трави з-за нестачі кисню.

Характеристики
Тип посадочного материала Семена
Тип растения Трава газонная
Состав Травосмеси овсянница красная

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок