Фунгіцид Татту для захисту томатів і картоплі від хвороб 30 мл

Фунгіцид Татту для захисту томатів і картоплі від хвороб 30 мл Код: 0567

Є в наявності
20 грн.
-
+

Ефективний контактно-системний фунгіцид для захисту томатів і картоплі від хвороб (фітофторозу та ательнариоза), з ефектом стимуляції росту рослин.

Клас небезпечності: 3

Виробник: Bayer Garden, Німеччина

Об'єм: 30 мл

 

Татту 30 мл - фунгіцид контактно-кишкової дії, який застосовують в основному на картоплі і томатах від альтернаріозу і фітофторозу та великої кількості інших хвороб рослин. Це єдиний препарат, який поєднує профілактику і лікування хвороби одночасно зі стимулюванням росту рослин.

Діюча речовина: манкоцеб та пропамокарб.

Переваги:

- Основна діюча речовина - манкоцеб, який захищає рослини від грибкових захворювань.

- Достатньо 4-х годин сухої погоди, щоб впевнено закріпитися на рослині.

- Наявність цинку і марганцю, які збільшують опірність рослин до захворювань і прискорюють ріст.

- Друга діюча речовина - пропамокарб, який уповільнює розвиток міцелію і спор, а також стимулює цвітіння рослин, укорінення живців.

Застосування:

Вміст упаковки 30 мл розчинити в 5 л води на 1 сотку) картоплі, томатів, або розрахунком 6 мл на 1 літр води. Спершу розводять препарат в малій кількості води, а потім доводять до необхідного об'єму.

Первую обработку препаратом проводят в профилактических целях, до появления выраженных признаков заболевания. Профилактическая обработка предупреждает сильное развитие инфекций. Опрыскивание проводится в безветренную сухую погоду при помощи опрыскивателя.

Последующие опрыскивания производят с интервалом в 10 дней, в случае развития заболевания или с интервалом в 14 дней, при незначительном распространении инфекции. Срок последней обработки составляет 20 дней до уборки урожая.

Количество обработок: - не более 3-х раз.

Меры безопасности:

Клас небезпеки: - 2, має слабку подразнювальну дію на шкіру та слизові оболонки очей. При роботі з препаратом слід уникати попадання на шкіру і в очі. Не курити, не пити і приймати їжу. Не вдихати водяні пари при обприскуванні. Працювати в рукавичках, респіраторі, захисних окулярах і спецодязі.

Препарат малоопасен для бджіл. Прикордонно-захисна зона для бджіл становить 2-3 км.

Характеристики
Характер действия пестицида Сплошного
Препаративная форма Текучая суспензия
Химический состав Неорганические
Обрабатываемые культуры картофель, томаты
Заболевание растения Альтернариоз|Фитофтороз

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок