Фунгіцид системної дії Хорус 3г

Фунгіцид системної дії Хорус 3г Код: 0555

Є в наявності
28 грн.
-
+

Хорус — фунгіцид системної дії (діюча речовина – ципродинил)дозволений для використання в особистих підсобних господарствах, застосовується для захисту від парші на початку сезону, моніліозу та альтернаріозу зерняткових; моніліозу кісточкових плодових культур:

— зерняткових плодових культур від парші листя, альтернативою-риоза, моніліозу, стримування розвитку борошнистої роси в фенофаз «зелений конус». Витрата 2 г на 10 л води, можна використовувати препарат Шв. Послідовне чергування препаратів Хорус і Скор забезпечує повний захист листя і плодів від парші (слива, вишня, абрикос, черешня, персик та ін);

— кісточкових порід проти моніліального опіку, плодової гнилі, кластероспориоза, коккомікозу в період вегетації, крім фенофази «цвітіння» Витрата: 0,2—3,5 г на 10 л води. Препарат застосовують профілактично і з лікувальною метою. Профілактичні обробки проводяться з інтервалом 7-10 днів.

Хорус не змивається дощем вже через дві години після обробки. Препарат швидко проникає в тканини рослин, його дія починає проявлятися через 2-3 години.

Застосування: Обприскувати рослини в суху безвітряну погоду, у ранкові або вечірні години, рівномірно змочуючи листя.

Останню обробку проводити: на зерняткових за 28-30 днів, на кісточкових за 14-15 днів до збору врожаю.

Період захисної дії 7-10 днів залежно від ступеня розвитку хвороб; лікувального протягом 36 годин з моменту зараження. Кращі результати дає профілактичне обприскування.

Сумісність Хоруса (так звані бакові суміші (два в одному), але працювати потрібно відразу, протягом 1-2 годин) — можна поєднувати з фунгіцидами Скор, Топаз.

Характеристики
Культура плодовые деревья
Вид системные (внутрирастительные)
Упаковка Пакет
Тип неорганические
Вредный объект гниль|ложная мучнистая роса|монилиоз
Форма выпуска водно-диспергируемые гранулы
Срок применения в период вегетации
Назначение профилактически-лечебные
Характер действия избирательного
Цель применения для обработки во время вегетации

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок