Фунгіцид Бордоська суміш 200 г

Фунгіцид Бордоська суміш 200 г Код: 0546

Є в наявності
20 грн.
-
+

Бордоська суміш - препарат призначений для боротьби з грибковими хворобами дерев і садово-городніх культур. У його складі використовуються два компоненти – мідний купорос і вапно. У комплексі вони ефективно усувають такі захворювання, як парша, кокомікоз, кучерявість і ряд інших, що викликаються грибковими мікроорганізмами.

Приготування бордоської рідини 

Для отримання 10-ти літрів 1%-ного розчину бордоської рідини 100 г мідного купоросу розчинити в невеликій кількості води (не вище 50°С), об'єм розчину довести холодною водою до 9 л. В іншому посуді 150 г вапна загасити невеликою кількістю води і довести об'єм вапняного молока до 1 л.

Отриманий розчин мідного купоросу вилити тонким струменем при помішуванні у вапняне молоко, попередньо процідити отриманий розчин мідного купоросу через тканину або марлю. В результаті змішування розчинів мідного і вапняного молока, рідина повинна бути блакитного кольору.

Для того щоб отримати 3%-ний розчин бордоської суміші в об'ємі 10 л, потрібно розчинити 300 г мідного купоросу і 450 г негашеного вапна у тому ж порядку описаним вище.

При підготовці мідного розчину і вапняного молока можна використовувати залізну посуд. Для того щоб перевірити отриманий результат бордоської суміші — беруть чистий звичайний залізний цвях і опускають його в розчин: якщо на цвяху з'явиться мідний наліт, у такому разі необхідно додати ще вапняного розчину. В іншому випадку, обприскування може викликати опіки листків.

Перед заливкою у обприскувач, отриманий розчин слід профільтрувати через чисте мідне сито або рідкісну тканину. Бордоську рідину не можна застосовувати сумісно з іншими препаратами. З допомогою обприскувача бордоська рідина наноситься на рослину у відповідності з нормами витрати і термінами обробки, зазначеними в таблиці:

КультураВитрата рідиниХворобиОбробки, % розчину

Яблуня, Груша, Айва

Молоді дерева - до 2л. Плодоносні - до 10л

Парша та ін. плямистості, моніліоз

до цвітіння-3% розчин, після цвітіння-1% розчин

Смородина, аґрус, суниця, малина

до 1,5 л/кущ, до 1 л/кущ, до 2л/10 кущів, до 2л/10 м2

Антракноз, септариоз, іржа, плямистість листядо цвітіння -3% розчин, після цвітіння -1% розчин
Томати, огіркине більше 2л/10м2Фітофтороз, макроспариоз, антракноз, аскохітоз, оливкова плямистістьв період зав'язування плодів -1%, при перших ознаках хвороби -1%
Дині, кавунине більше 1л/10м2Бактеріоз, антракноз, пероноспорозпри перших ознаках хвороби -1%
Бурякне більше 1л/ 10м2Церкоспорозпри перших ознаках хвороби -1%
Цибулю, хмільне більше 1л/ 10м2Пероноспорозпри перших ознаках хвороби -1%
Характеристики
Культура овощи|плодовые деревья|цветы
Вид контактно-системные
Упаковка Пачка
Тип неорганические
Вредный объект альтернариоз|другое|заболевание макроспориоз|ложная мучнистая роса|парша
Форма выпуска смачивающийся порошок
Срок применения в период вегетации|до распускания почек
Назначение профилактически-лечебные
Характер действия избирательного
Цель применения для обработки во время вегетации

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок