Добриво Сульфат Амонію N-21 S-24

Добриво Сульфат Амонію N-21 S-24 Код: 108

Є в наявності
22 грн.
-
+

Сульфат амонію (NH4)2SO4 - кристалічна серосодержащие азотне добриво. Містить 21% азоту в амонійній формі і 21-24% сірки у формі сульфат-іона, доступного для живлення рослин. Добриво слабо гігроскопічне, мало злежується, добре розсівається і швидко розчиняється у воді. Воно не розпливається на повітрі і зберігає розсипчастість.

Сульфат амонію застосовують на всіх типах грунтів (на кислих грунтах при внесенні добрива передбачають проведення вапнування) і під всі сільськогосподарські культури, в т. ч. під овочеві.

Отже, чим же такий хороший сульфат амонію? він:

Не злежується. Це дає можливість використовувати його при перекопуванні грунту, причому амонієвих сіль вносити дуже легко - грунт просто посипають кристалами в процесі перекопування, злегка заглиблюючи гранули у верхній частині горизонту. Якщо ж гранули розсипали нерівномірно - це не страшно, амоній швидко вступає в реакцію дифузії з ґрунтовим комплексом, що дозволяє корисним речовинам рівномірно розподілитися по родючого шару.

Добре розчиняється у воді. Це дуже корисна властивість для добрива, так як дозволяє використовувати його в рідкій формі, для кореневого і позакореневого живлення рослин.

Іоні амонії швидко втрачають рухливість у ґрунтовому комплексі допомагає азоту зберегтися родючого шару на довгий час. Він не випаровується у вигляді газоподібних сполук, не вимивається в ході опадів, і практично повністю поглинається корінням.

Щоб уберегти азот від переходу в нітратній формі, для підгодівлі рослин необхідно використовувати розчин нітрату амонію. Таким чином, азот не вступить в реакцію нітрифікації з ґрунтовим комплексом. Чим вигідна амонійна форма солі? Вона набагато краще засвоюється рослинами, і не накопичується в їх плодах і бульбах навіть при надмірному внесенні

Сульфат амонію не відноситься до отруйних речовин, не виділяє отруйні пари, що значно спрощує його використання в якості добрива. Немає необхідності одягатися в захисний одяг і стежити за дотриманням правил техніки безпеки. Ще одним доказом його нешкідливості може служити той факт, що цей препарат застосовують в харчовій промисловості для розщеплення білкових сполук

Застосування. загальні рекомендації

Ще однією відмінністю сульфату амонію від більшості інших мінеральних добрив можна назвати те, що його ефективне застосування можливе не тільки в рідкому, але і в сухому вигляді. Він у будь-якому випадку буде засвоюватися. У вигляді розчину - миттєво, в сухому вигляді при рясних поливів - протягом декількох днів. Середня норма внесення амонію - 30-40 г м. Кв. Щоб цей агрохімікатів не надто підкислює грунт, його змішують в пропорції 1: 1 з вапняком або меленою крейдою. Також його можна включати до складу сумішей з інших органічних і мінеральних добрив, за винятком деревної золи.

Застосування приватних рослин

Картопля

Сульфат амонію чудово підходить для внесення під цю рослину. Він не тільки збільшує врожайність бульб, але і сприяє підвищенню рівня крохмалю.

Картопля, добре удобрений азотом, практично не хворіє серцевинною гниллю і паршею. А ось шкідників дане добриво не відлякує, так як не є фунгіцидом, на відміну від багатьох інших азотовмісних добрив, тому при його застосуванні кущі додатково обробляють захисними засобами від колорадського жука, капустянки і дротяників.

Ще одним великим плюсом сульфату амонію, що робить його кращим мінеральним добривом для картоплі, є те, що він не накопичує нітрати в його бульбах. Норми внесення: 25-40 г на 1 м. кв.

Капуста

При застосуванні сульфату амонію для підживлення капусти, необхідно уважно поставитися до точного дотримання строків внесення, інакше можна спровокувати бурхливе зростання зеленої маси. У цьому випадку качани будуть маленькими, або НЕ зав'яжуться зовсім, а кольорова капуста витягнеться. Такі явища можуть спостерігатися при надмірному внесенні азотних добрив на початку зав'язування капустяних качанів. Тому амоній вноситься строго під час перекопування землі перед посадкою капусти, або через тиждень після висадки розсади у відкритий грунт.

Норма витрати: 30 г на 1 кв. м

Зелень

Для всіх категорій пряних трав - кропу, петрушки, гірчиці садовій, чебрецю, м'яти, сульфат амонію є прекрасною їжею, адже міститься в ньому азот активно впливає на ріст зеленої маси. Амонієвих сіль для підгодівлі зелені можна використовувати на всіх етапах вегетації. Особливо показано підживлення для отримання другого врожаю зелені після зрізки, для таких культур, як петрушка, селера, любисток.

Єдиним обмеженням щодо використання цього добрива, як і всіх інших мінеральних добрив, підживлення - його застосування слід припинити за 14 днів до збирання врожаю. Це робиться для того, щоб в зелених частинах рослин не накопичувалися нітрати. Норми внесення під зелень 20 г на кв. м, 7-10 г на рядок при рядном внесення (паралельно посадок).

Крім перерахованих вище рослин, сульфат амонію активно використовують для підгодівлі різних коренеплодів і плодів. Справа в тому, що в складі цього добрива міститься сірка, яка активно впливає на якість плодів, роблячи їх помітно соковитіше і смачніше. Також вона допомагає вітамінам зберігатися в плодово-овочевої продукції протягом тривалого строку зберігання, що запобігає передчасному загнивання та псування овочів і фруктів.

Застосовуючи сульфат амонію для підживлення землі на своїй присадибній ділянці, можна значно збільшити врожайність і якість продукції. На це добриво декілька вище, ніж на інші популярні азотні добрива - карбамід та аміачну селітру, купити які можна на 10-15% дешевше. Але, на відміну від карбаміду, амоній сірчанокислий відволожується при тривалому зберіганні і не вибухає при перегріві як аміачна селітра. Амонійна сіль має дуже низьку гігроскопічність, і не потребує особливих умов зберігання.

Характеристики
Азот 21
Вид сульфат аммония
Вес 1
Упаковка Пакет
Форма выпуска гранулы
Вид удобрения Сульфат аммония
Препаративная форма Гранулы
Концентрированная форма удобрения Да

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок