Добриво Чистий аркуш осенее універсальне 300 г

Добриво Чистий аркуш осенее універсальне 300 г Код: 1267075111

Є в наявності
35 грн.
-
+

Універсальне добриво для осіннього внесення — комплекс мікроелементів (фосфор, калій, азот, бор, магній, марганець, молібден, мідь, залізо, цинк) + фітогормони + вітаміни. Добриво призначене для додаткового живлення рослин після вегетації та підготовки до зимового періоду.

Переваги добрива Чистий аркуш: насичує ґрунт поживними речовинами, стимулює розвиток корисної ґрунтової мікрофлори, полегшує перехід рослин у стан спокою, підвищує стійкість рослини до зимових заморозків.

Способи використання добрива універсального: Полив — 1 мірну ложку розчинити в 5-8 л води, або 0,5 мірної ложки на 2-4,5 л води. Поливати 2-4 рази на місяць. Обприскування — 0,5 мірної ложки розчинити в 10 літрах води. Обприскувати 2-4 рази на місяць. Сухе внесення — 5 мірних ложок змішати з 1-2 кг сухого ґрунту. Після обов'язково полити. Для площі 2-3 м кв.

Добриво для осіннього внесення добре поєднується з будь-якими іншими органічними добривами — сидератами, перегноєм, гноєм, компостом. Рекомендовані запобіжні заходи — роботи виконувати в гумових рукавичках, не допускати потрапляння на шкіру або слизові. Добриво безпечно для рослин і навколишнього середовища.

Характеристики
Препаративная форма Порошок
Концентрированная форма удобрения Да

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок