Добриво Нітроамофоска 161616 мішок 50кг

Добриво Нітроамофоска 161616 мішок 50кг Код: 105

Є в наявності
950 грн.
-
+

Нітроамофоска – це високоефективне комплексне азотно-фосфорно-калійне добриво, що підходить практично для всіх видів сільськогосподарських культур.

Найбільш часто нітроамофоску вносять у вигляді основного або припосівного добрива для всіх типів грунту і під будь-які сільськогосподарські культури. Одним з найефективніших вважається застосування нітроамофоски на чорноземних і сіроземних ґрунтах при зрошенні. Якщо нітроамофоску планують вносити в якості основного добрива на чорноземах і грунтах важкого гранулометричного складу, це доцільно робити ще з осені. У той час як на грунтах легкого гранулометричного складу краще чого вносити добриво весною. Найширше розмаїття випускаються марок нітроамофоски дозволяє підібрати добриво суто індивідуально з урахуванням особливостей конкретних грунтів і потреб вирощуваної культури.

 

Нітроамофоска має встановлене співвідношення азоту, фосфору і калію, в той час як індивідуальні особливості ґрунтів завжди різні, втім, як і потреби конкретних видів рослин. Таким чином, при використанні нітроамофоски досить часто виникає потреба коригувати мінеральний баланс шляхом додавання різного роду простих добрив.

Дуже важливо підібрати добрива згідно індивідуальним особливостям ґрунтів і потреб конкретних видів сільськогосподарських культур. Адже, якщо підібрати меншу дозу, Вашим посівам буде не вистачати будь-яких видів мікроелементів, що призведе до більш пізнього дозрівання врожаю та погіршення якості готового продукту. З іншого боку, перегнути палицю не менш небезпечно, оскільки достатком добрив можна знищити всі посіви.

 • кукурудза: вноситься з розрахунку 200 кг на 1 га.
 • соняшник: 200-350 кг на 1 га.
 • Ріпак: 100 кг на 1 га.
 • Цукровий та кормовий буряк: 100-200 кг на 1 га.
 • Яра пшениця: 150-200 кг на 1 га.
 • Жито, ячмінь, овес: 100-150 кг на 1 р.

 

 • Картопля: вноситься 15-20 грам нітроамофоски на 1 квадратний метр – під розсаду, або 4 -5 грам безпосередньо в кожну лунку.
 • Розсада овочів: 15-20 грам на 1 квадратний метр.
 • Плодово-ягідні кущі та дерева: безпосередньо в яму або лунку – 70-400 грам добрива, змішаного з грунтовим грунтом.
 • Суниця, полуниця: 30-40 грам в розрахунку на 1 метр ряду.
 • Малина, віка: 40-50 грам на 1 погонний метр ряду.

В залежності від типу грунту, процентного вмісту основних елементів в ній, а також виду культури, слід уточнити норму витрати добрива в інструкції, що додається.

 

Для осінніх та літніх підживлень в малих дозах застосовують нітроамофоску в розведеному вигляді (1-2 столових ложки на 10 літрів води) або ж в нерозведеному вигляді (виключно для вологих ґрунтів, уникаючи контакту добрива з кореневою системою).

Періодичність внесення добрива залежить від здоров'я рослин і стану ґрунту.

Характеристики
Вид азофоска (нитроаммофоска)
Вес 1000
Упаковка Мешок
Тип минеральные
Форма выпуска гранулы
Препаративная форма Гранулы
Тип комплексного удобрения Минеральное
Тип смешанности смешанные
Агрегатное состояние твердые
Концентрированная форма удобрения Да

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок