Регулятор кислотності і жорсткості води Айворі Плюс Укравіт 10 мл

Регулятор кислотності і жорсткості води Айворі Плюс Укравіт 10 мл Код: 0318

Є в наявності
4 грн.
-
+

Регулятор кислотності і жорсткості води Айворі Плюс
 
Діюча речовина: Органічні кислоти, комплексони

Препарат Айворі плюс - підкислювач і кондиціонер води для робочого розчину, що застосовується при приготуванні добрив, засобів захисту рослин та інших препаратів для обприскування культур та їх позакореневого підживлення.

При застосуванні Айворі Плюс , який додається до бакового робочого розчину, утворюються металоорганічні водорозчинні комплексонати кальцію і магнію, поставляється додаткове мінеральне живлення культур. Комплексонати кальцію і магнію та деяких інших катіонів також сприяють стабілізації бакового розчину. Айворі Плюс запобігає лужного гідролізу діючої речовини засобів захисту рослин, стимуляторів росту та інших препаратів і запобігає утворенню нерозчинних сполук з добривами, які будуть знищувати устаткування обприскувача.

Айворі Плюс підкисленою і пом'якшує воду робочого розчину завдяки своєму унікальному складу. Органічні кислоти і хелатирующие агенти (компалексоны), що входять до складу, комплексують катіони кальцію (Ca), магнію (Mg), заліза (Fe), натрію (Na) в органо-водорозчинні комплексонати, які легко засвоюються культурами. Комплексони здатні до комплексування в широкому діапазоні рН, як в кислому, так і сильно кислому середовищі, а також їм властиві високі значення констант стійкості комплексонатів з лужними (Na +) і лужно-земельних металів (Ca2 +, Mg2 +).

 

Форма випуску: розчинний концентрат

норма витрати

Рекомендований діапазон норми витрат Айворі Плюс як коректора рН - 100 - 440 мл на 100 л води робочого розчину (залежить від величини рН і жорсткості води робочого розчину). Рекомендована і найбільш застосовувана норма витрати Айворі Плюс - 100-140 мл / 100 л води робочого розчину.


переваги :

контролює рівень рН і покращує якість води робочого розчину з позакореневого підживлення культур та їх обприскування препаратами
запобігає лужного гідролізу діючої речовини добрив та інших препаратів;
підвищує розчинність добрив, пестицидів в робочому розчині і покращує їх ефективність;
знижує високу жорсткість води і дозволяє застосовувати ші для приготування робочого розчину;
покращує біологічну ефективність мікродобрив і проявляє підсилює ефект;
надає стимулюючу і антистресовим дією на культури;
є високоекологічним і економічний у застосуванні.


Рекомендації за визначенням норми використання

Рекомендуется предварительно установить норму применения Айвори Плюс в небольшом объеме воды (1 литр). Нужно предварительно налить воды объемом 0,8 л в емкость, затем с помощью мерного цилиндра (стаканы, медицинского шприца) доливать небольшими дозами (начиная с 0,4 мл) препарат Айвори (содержащий индикатор рН по цвету) до появления рабочего раствора светло-желтого цвета. Установленная доза Айвори будет равнозначной дозой для Айвори Плюс. Затем нужно долить воды до полного объема емкости и сделать перерасчет Айвори Плюс на 100 л воды рабочего раствора и на весь объем емкости опрыскивателя.


Рекомендации приготовления рабочего раствора 

Наполнить бак (емкость) опрыскивателя до 2/3 объема водой.

При постоянном помешивании воды добавить последовательно: препарат Айвори Плюс в соответствии с установленной нормы расходов, затем микроудобрения Авангард Кремний Био марок А и В, Авангард Старт известные удобрения ТМ Авангард, СЗР, стимулятор роста в соответствии с рекомендациями производителя, затем карбамидно-аммиачную смесь (КАС) , карбамид (в последнюю очередь) или другие препараты.

Долить воды до полного объема опрыскивателя.

Робочий розчин при застосуванні Айворі Плюс повинен бути прозорим, не повинен утворюватися осад, розшарування або збивання складових в грудки.

Після цього почати обприскування культур робочим розчином.

Обробку краще проводити ввечері або рано вранці при температурі 10-30 ° С і швидкості вітру 5 м / с.
 

Характеристики
Эффект пестицида Нет
Эффект преодоления стрессовых факторов Да
Эффект удобрения Да
Препаративная форма Раствор

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок