Добриво Фертика Кеміра 20г

Добриво Фертика Кеміра 20г Код: 0310

Є в наявності
12 грн.
-
+

Раніше це добриво випускалося під маркою Кеміра-люкс, тепер назва змінилася, але можна сподіватися, що якість добрива від цього не постраждає.

Склад добрива: NPK 16-20-27 + мікроелементи (Fe -0,1%, В - 0,02%, Cu - 0,01%, Mn - 0,1%, Mo - 0,002%, Zn - 0,01%).

Звертаємо увагу, що такий склад добрива підходить, перш за все, квітучим і плодовим рослинам. Якщо у вас є сенполії, цитрусові, гібіскуси, примули, пеларгонії, стефанотисы і т. п. рослини - варто звернути увагу на це добриво.

  • кристалічний (дрібна фракція) комплексне мінеральне добриво;
  • призначено для підгодівлі кімнатних, балконних і садових рослин;
  • всі макро - і мікроелементи елементи знаходяться в оптимальному співвідношенні;
  • добриво не містить хлор;
  • стимулює утворення бутонів і плодів;
  • збільшує тривалість цвітіння;
  • сприяє отриманню насиченого забарвлення квіток;

випускається в пакетах по 20 і 100 р.

Рекомендації і норми витрати

Вміст 1 пакета вагою 20 г розраховано на 10 л води. 20 г добрива - це столова ложка без верху, розчинити в 10 л води для поливу кімнатних квітучих рослин, плодових і ягідних культур. Для підгодівлі розсади дозу беруть в два рази меншу - 10 г добрива на 10 л води. Приготовленим розчином рекомендується поливати рослини один раз на тиждень у весняно-літній період кімнатні рослини (у тому числі плодові деревця) і розсаду, а квіти і плодові кущі в саду - раз у два тижні.

Примітка

Найголовніше - не перевищувати дозування, інакше можна спалити рослини! Для деяких квітів дозу беруть в меншій концентрації (читайте рекомендації по вирощуванню рослин). Наприклад, для сенполій використовують концентрацію в два рази меншу - приблизно 10 г кристалічного порошку на 10 л води. З власного досвіду: половину чайної ложки Фертика Люкс розчиняю в 5 л води.

Пам'ятайте, що кімнатні рослини потрібно підгодовувати в період росту з березня по серпень (розсаду з лютого). Не підгодовуйте рослини, що знаходяться в стані спокою, хворі і ослаблені рослини, рослини після сильної пересушування, рослини з постраждалими корінням. Не можна підгодовувати рослини відразу після пересадки (поживних елементів у землі вистачає мінімум на місяць). Перед застосуванням добрива ознайомтеся з вимогами конкретної рослини в потребах поживних речовин.

Клас небезпеки - 3 (помірно токсична речовина). При використанні мийте руки, не використовуйте для приготування розчину харчовий посуд.

Характеристики
Вид нитроаммофос
Вес 20
Упаковка Пакет
Тип минеральные
Форма выпуска кристаллическая
Тип смешанности смешанные
Агрегатное состояние твердые
Концентрированная форма удобрения Так

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок