Циркон 2 мл стимулятор росту укорінювач

Циркон 2 мл стимулятор росту укорінювач Код: 0314

Є в наявності
12 грн.
-
+

Агромікс 'Циркон Максі' 2мл (0,01 г/л гідроксикоричних кислот) - природний регулятор і індуктор хворобостійкості рослин.

Властивості: збільшує схожість насіння (особливо некондиційних); гарантовано укорінює розсаду, живці, одно - та багаторічні рослини, хвойні; захищає від стресів, знижує фітофтороз картоплі і томатів, пероноспороз огірків, паршу картоплі і яблуні, бактеріоз, фузаріоз, кореневі гнилі, особливо сіру гниль суниці, борошнисту росу троянд і чорної смородини, моніліоз кісточкових і т. д.; зменшує норму вдвічі отрутохімікатів при сумісному застосуванні.

Рекомендації по застосуванню.

В 1 мл міститься 40 крапель. Не допускати лужної реакції!

Передпосівна і передпосадкова обробка.

Насіння огірка замочують в розчині (1 крапля на 100мл води), інших овочевих (2 краплі на 100 мл води) на 6-8 годин, бульби картоплі (20 крапель на 1л води, витрата 1л на 100кг), насіння квіткових культур (3-4 краплі на 100 мл води); цибулини, бульбоцибулини, живці яблуні і сакури замочують у розчині (1мл на 1л води) на 18-20 годин; живці ін. культур (10-20 крапель на 1л води) на 18-20 годин.

Обприскування вегетуючих рослин.

При стресах (посадки, посуха, заморозки, хвороби, шкідники, отрутохімікати тощо) обприскування проводять кожні 5-7 днів робочим розчином 1мл на 10л води до повного одужання рослини. Робочий розчин використовують в день приготування. Застосування згідно таблиці.

Храненить окремо від лікарських препаратів і продуктів харчування в темному, недоступному для дітей місці, при температурі до +250С. Порожню упаковку спалювати або утилізувати з бытоым сміттям.

Заходи безпеки.

Малонебезпечні речовина (4 клас небезпеки). Для приготування розчину не користуватися харчової посудом. Обробку проводити при відсутності дітей і тварин, використовуючи захисний одяг, окуляри, респіратор, рукавички. Після роботи вимити обличчя і руки з милом, прополоскати рот. У разі потрапляння препарату в очі або на шкіру, промити більшому кількістю води. При випадковому проковтуванні випити кілька склянок води з активованим вугіллям (5-6 таблеток на склянку), потім сольовий розчин проносного.

Характеристики
Эффект пестицида Нет
Эффект преодоления стрессовых факторов Да
Эффект удобрения Да
Вид стимулятор роста растений
Упаковка Пластиковая тара
Форма выпуска концентрат эмульсии
Назначение регуляция физиологических процессов
Препаративная форма Концентрат эмульсии

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок