Диня Леся 2г

Диня Леся 2г Код: 1124150446

Є в наявності
4 грн.
-
+

Ранньостигла - 68-70 днів. Плоди овальні, жовтого забарвлення, з повною або частковою сіткою, масою 1,2-2,6 кг М'якоть біла, іноді з зеленим відтінком біля шкірки, щільний, товстий, соковитий, ніжний, солодкий, з сильним ароматом. Врожайність 2,3 - 3,3 кг/ м2. Сорт стійкий до хвороб. Транспортабельність середня. Використовують у свіжому вигляді.

Вага: 2г

-------------------------------------------------------------------------------------

Вирощування дині

Биологические особенности. Дыня теплолюбивая культура. Сухие семена при оптимальных условиях влаги, тепла (минимальная температура 15–18оС – максимальная 25-30оС ), аэрации набухают и прорастают через 5-7 дней после посева. На 4-6 день после появления всходов рост и развитие растений проходит медленно, в то время как корневая система растет и развивается очень быстро.

Плоды содержат от 300 до 800 шт. семян, всхожесть которых сохраняется в течение 6-8 лет, а наивысшие посевные качества они приобретают после хранения в течение 4-5 лет.  

Освітлення. Диня, як рослина короткого дня, дуже світлолюбна і не переносить затінення, особливо на початку розвитку і в період цвітіння.

Вологість повітря. Диня – культура посухостійка і за цією ознакою поступається лише кавуну, оскільки має менш розвинену кореневу систему при більш розвиненому листовому апараті, який інтенсивно випаровує вологу.

Попередники. Кращим попередником для вирощування дині є озима пшениця після чорного хімічного пара, пласт і оборот пласта багаторічних трав, кукурудза на зелений корм. Допустимим попередником може бути ячмінь. В овочевих сівозмінах диню можна вирощувати після коренеплодів, цибулі, огірка та капусти.

Грунт. Дині добре ростуть на багатих органічними речовинами грунтах, краще на легких і середньосуглинистих

Терміни посіву. Ранні строки сівби забезпечують отримання високоякісного врожаю. Оптимальний строк сівби припадає на період з 20 квітня по 10 травня, коли грунт на глибині 10 см прогріється до 14-16оС. Завершальним строком посіву вважається 10 червня.

Посів. При ранніх строках сівби проводять сухим насінням. Прогрівання насіння при температурі 35-40оС протягом 3-4 днів збільшує врожайність до 10-15%, а при 60оС протягом 4 годин до 24%.

Добриво. Дині вимогливі до родючості грунту і добре реагують на добрива, особливо азотно-фосфорні. Оптимальною вважається доза в межах N60P90К60. Високе накопичення цукрів і поліпшення смакових якостей плодів досягається при внесені азотних добрив в ранні фази розвитку рослин.

Збір дині. Збирають диню вибірково, у міру стиглості плодів

Характеристики
Культура Дыня
Высота растений Высокорослые
Засухоустойчивость Да
Цвет плода Оранжевый
ГМО Нет
Сроки посева апрель
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания раннеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность, устойчив к болезням, хорошая лежкость
Холодоустойчивость нет
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция Массовая
Вес 2
В наличии 635
4 грн.
Купити
В наличии 1124150445
4 грн.
Купити
В наличии 630
4 грн.
Купити
Нет в наличии 631
4 грн.
Купити
В наличии 632
4 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок