Диня Ананас 2г

Диня Ананас 2г Код: 1124150445

Є в наявності
4 грн.
-
+

Середньостигла -80-95 днів. Холодостійкий сорт голландської селекції. Плід овальний, великий, золотисто-оранжевого забарвлення, масою 1,5-2,5 кг М'якоть біла з жовтим відтінком, соковита, дуже солодка, дуже ароматна. Сорт відзначається високою стабільною врожайністю і транспортабельністю, стійкістю до хвороб та попелиці. Використовують у свіжому вигляді.

Вага: 2г

-------------------------------------------------------------------------------------

Вирощування дині

Біологічні особливості. Диня теплолюбна культура. Сухі насіння при оптимальних умовах вологості, тепла (мінімальна температура 15–18оС – максимальна 25-30оС ), аерації набухають і проростають через 5-7 днів після посіву. На 4-6 день після появи сходів ріст і розвиток рослин проходить повільно, в той час як коренева система росте і розвивається дуже швидко.

Плоди містять від 300 до 800 шт. насіння, схожість яких зберігається протягом 6-8 років, а найвищі посівні якості вони набувають після зберігання протягом 4-5 років.

Освітлення. Диня, як рослина короткого дня, дуже світлолюбна і не переносить затінення, особливо на початку розвитку і в період цвітіння.

Вологість повітря. Диня – культура посухостійка і за цією ознакою поступається лише кавуну, оскільки має менш розвинену кореневу систему при більш розвиненому листовому апараті, який інтенсивно випаровує вологу.

Попередники. Кращим попередником для вирощування дині є озима пшениця після чорного хімічного пара, пласт і оборот пласта багаторічних трав, кукурудза на зелений корм. Допустимим попередником може бути ячмінь. В овочевих сівозмінах диню можна вирощувати після коренеплодів, цибулі, огірка та капусти.

Грунт. Дині добре ростуть на багатих органічними речовинами грунтах, краще на легких і середньосуглинистих

Сроки посева. Ранние сроки посева обеспечивают получение высококачественного урожая. Оптимальный срок посева приходится на период с 20 апреля по 10 мая, когда почва на глубине 10 см прогреется до 14-16оС. Завершающим сроком посева считается 10 июня.

Посев. При ранних сроках посев проводят сухими семенами. Прогревание семян при температуре 35-40оС в течение 3-4 дней увеличивает урожайность до 10-15%, а при 60оС в течение 4 часов до 24%. 

Добриво. Дині вимогливі до родючості грунту і добре реагують на добрива, особливо азотно-фосфорні. Оптимальною вважається доза в межах N60P90К60. Високе накопичення цукрів і поліпшення смакових якостей плодів досягається при внесені азотних добрив в ранні фази розвитку рослин.

Збір дині. Збирають диню вибірково, у міру стиглості плодів

Характеристики
Культура Дыня
Высота растений Высокорослые
Засухоустойчивость Да
Цвет плода Оранжевый
ГМО Нет
Сроки посева апрель
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания раннеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность, устойчив к болезням, хорошая лежкость
Холодоустойчивость нет
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция Массовая
Вес 2
В наличии 635
4 грн.
Купити
В наличии 1124150445
4 грн.
Купити
В наличии 630
4 грн.
Купити
Нет в наличии 631
4 грн.
Купити
В наличии 632
4 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок