Дихлофос НЕО 200 мл без запаху

Дихлофос НЕО 200 мл без запаху Код: 00183

Є в наявності
50 грн.
-
+

Універсальний засіб від комах в аерозольній упаковці, яке довело свою ефективність на досвіді чотирьох поколінь користувачів.

Призначення:
Незамінна в домашньому господарстві універсальний засіб для боротьби з усіма видами побутових комах. Знищує мух, комарів, тарганів, мурашок, метеликів молі, клопів, бліх та інших комах. Не має запаху. Створює захисний бар'єр на оброблених поверхнях, чинний до 2-х тижнів. У складі сучасного дихлофоса - поєднання трьох сучасних діючих речовин, посилене спеціальною речовиною-синергістом. Не залишає комах шансу вижити.

Спосіб застосування:
Дихлофосом НЕО обробляють місця посадки мух, направивши струмінь на скло вікон, рами, косяки дверей. Для знищення мух, комарів і москітів струмінь аерозолю треба направити в повітря або місця скупчення комах. Застосовується дихлофос також для знищення метеликів молі в платтяних шафах: дихлофос необхідно розпилювати з розрахунку 1с / м2.

Против тараканов и постельных клопов используют дихлофос направляя струю аэрозоля непосредственно на скопления насекомых или на места их проживания. Обработке подлежат щели вдоль плинтусов и прилегающим к ним участков стен и пола, вдоль труб водопроводной и канализационной систем - особенно в местах введения, щели за дверными коробами, вокруг раковин, кровати, дивана, места отхождения обоев, щели в стенах. Обратная сторона картин, ковров. Дихлофос для знищення бліх впорається на 100% якщо обробити щілини за плінтусами та стіни на висоту 1м, підстилки тварин, які перед використанням повинні бути випрані.

Характеристики
Действие на организм фумигативное (воздействие через дыхательную систему)
Принцип действия химический
Тип средства Аэрозоль
Виды насекомых клещи|клопы|муравьи|мухи
Материал корпуса алюминий
В наличии 966290478
40 грн.
Купити
В наличии 00180
40 грн.
Купити
В наличии 00181
45 грн.
Купити
В наличии 00182
40 грн.
Купити
В наличии 00183
50 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок