Цибулю сіянка озима Штуттгартер Різен 821 1кг Broer

Цибулю сіянка озима Штуттгартер Різен 821 1кг Broer Код: 511

Є в наявності
110 грн.
-
+

ЦИБУЛЮ СЕВОК ШТУТТГАРТЕР РІЗЕН BROER 1 кг

Штуттгартер Різен У багатьох країнах досі є основним сортом цибулі-сіянки

Фракція - 8/21

Вигляд і смак: Плоский цибулю. Цибулина середнього розміру, золотисто-коричневого кольору.Смак – гострий.

Стиглість, врожайність: Термін дозрівання – середньоранній; урожай 3,5 кг/кв. м.
Стрілкування: Сорт стійкий до стрілкування, до помилкової і борошнистої роси.
Використання: Універсальний.
Зберігання: Відмінна лежкість.
Цінність: Цінується за відмінне зберігання та товарні якості.

Виробник: BROER (Голландія).

Розфасоване: Продаж на вагу.

Упаковка: 1 кг

--------------------------------------------------------------------------------------------

Передпосадкові хитрощі

Після покупки цибулю-сіянку треба перебрати, всі травмовані цибулини викинути, залишилися просушити і зберігати при кімнатній температурі в паперовому пакеті. Якщо режим нижче +17°С, це може спровокувати утворення стрілок (при ранньовесняній посадці). Але дрібний цибулю-сіянку, діаметр якого менше 1 см не стрелкует, навіть якщо температурний регламент не дотримано.

Щоб отримати щедрий урожай, не пошкоджений різними захворюваннями, рекомендується перед весняним садінням, протягом 24 годин, цибулю-сіянку прогріти. Наприклад, розстеливши його тонким шаром на сонці або розмістивши в полотняних мішечках на теплої батареї.

Якщо ви купили посівний матеріал українських або польських виробників, то не слід забувати, що посадка в прохолодний весняний грунт, може викликати стрілкування, тому потрібно дочекатися, коли земля нагріється до +12°С.

Бажано, за пару годин до розсадження продезінфікувати сіянку в одному з підручних засобів. Можна замочити в розчині мідного чи залізного купоросу або темно-рожевому концентраті марганцівки або в підсоленій воді.

Якщо ви придбали цибулю-севок виробництва «BROER b.v.» (Нідерланди) і «Triumfus Onion Products» (Голландія), то можете не дотримуватися останні дві рекомендації.

Садимо цибулю-сіянку правильно

Висаджують сіянку в борозни, денцем з корінцями вниз, а верхівкою, звідки будуть рости зелені пір'я, вгору. У рядку між луковками залишають не менше 10 см, відстань у міжряддях не менше 20 см, вглиб на 3-5 см, над цибульками товщина ґрунтосуміші 2-3 см. Дно канавки необхідно розпушити, т. к. щільна грунт гальмує ріст коренів. Така простора посадка цибулі-сіянки дозволить йому активно розвиватися, і ви гарантовано зберете хорощий урожай.

Наилучшей считается осенняя высадка лука - за три недели до устойчивых ночных заморозков. Важно чтобы севок укоренился, но не пророс. Высаживают озимый лук-севок на глубину 6-10 см, чтобы предотвратить подмерзание. Насаждения можно прикрыть небольшим пластом торфяной мульчи или растительными остатками, а в зимнее время, по возможности, набросайте на них побольше снега. Кстати, из лука-севка, посаженного под зиму, получаются более сочные товарные плоды, которые раньше созревают и лучше хранятся.

Вирощування цибулі
З'явилися світло-зелені сходи на цибулевих грядках зайве удобрити розведеним коров'яком, золою або мінеральним добривом. Молода незміцніла зелень любить помірний полив і своєчасні прополки. В середині літа або на початку осені дозрілу ріпку викопують, кілька днів сушать під провітрюваним навісом, щоб всохла шийка і засохли верхні луски. І тільки потім обрізають або відривають висохлу бадилля.

Культивування лука оптимально на супіщаних і суглинних родючих землях,
на кислих та важких він росте не дуже добре.
Кращими попередниками є-картоплю, кабачки, огірки, помідори, капуста.

Характеристики
Культура Лук
Высота растений Низкорослые
Засухоустойчивость Да
ГМО Нет
Сроки посева октябрь
Тип посадочного материала семена посадочные
Вид двухлетние
Степень созревания раннеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность|устойчив к болезням|хорошая лежкость
Холодоустойчивость да
Количество 1
Особенности весовые овощи
Репродукция 1-я
Вес 1000

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок