Цибуля севок озимовий Штутгартен Стенфілд 821 Stuttgarter Stanfield 1кг

Цибуля севок озимовий Штутгартен Стенфілд 821 Stuttgarter Stanfield 1кг Код: 0517

Є в наявності
110 грн.
-
+

Цибуля севок Штутгартер Стенфілд (Stuttgarter Stanfield) - Ранній сорт цибулі голландської селекції, оновлений сорт цибулі Штутгартер Різен.
Фракція 8/21 мм
 

 Цибуля сіянка має вирівняні шаровисті цибулини 1,5-2 см у діаметрі, золотисто-коричневого кольору. Цибуля Штутгартер Стенфілд ранній сорт цибулі придатний для посіву і навесні і восени термін дозрівання 60-80 днів, при цьому отримують округлоприплюснуті середні і великі цибулини золотисто-коричневого кольору, масою 120-160 грам. Смак цибулини гострий, соковитий, середина біла.
 

Основні відмінності:

Сорт цибуля Штутгартер Стенфілд холодний, ніжний, добре зберігається в прохолодних і сухих приміщеннях, не втрачаючи товарного виду і своїх рис, до кінця зими. Цибуля Штутгартер Стенфілд має 4-5 шарів лусок, верхні щільні, стійкий до багатьох захворювань і стрілкування. Для приготування салатів, супів, заправок, прикрас та консервування. На відміну від цибулі Штутгартер Різен має невелику тонку шийку, що дає велику стійкість до шкідників та грибкових захворювань, він краще визріє в полі і дозареюється під час збереження. Сорти цибуля Штутгартер Стенфілд чудово зарекомендував себе як в малих, так і в великих господарствах.
Характеристики
Культура Лук-севок
Группа спелости Раннеспелая

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок