Цибуля батун Пєро 1г

Цибуля батун Пєро 1г Код: 0062

Є в наявності
4 грн.
-
+

Цибуля Батун П'єро-- Середньостиглий - 105-110 днів. Багаторічна рослина. Салатного призначення. Листки ніжні, соковиті, довго не грубіють. Смак напівгострий. Врожайність 1,2-2,6 кг/м2. Добре росте в тіні. Переносить посуху. Листя відростає рано навесні, як тільки зійде сніг. Є джерелом перших вітамінів. Використовують свіже листя на зелень.

Вага: 1г

----------------------------------------------------------------

З усіх видів цибулі найбільше поширення та народногосподарське значення має ріпчасту цибулю. Батьківщиною цієї цибулі є країни Середньої Азії.

Цибуля ріпчаста багатий петательными речовинами такими як : вітамін С , цукор 10-12% , сухе речовина 13-20% і багато інших корисних речовин.

Насіння цибулі, посеяные у відкритий грунт сухими, зазвичай сходять на 15-20 день. Сходи з'являються у вигляді петельок . Після того як виростає 8-10 листків , починає формироватся цибулина.Під цибулю вносять перегній або полупревший гній - 30 - 50 кг на 10 м2 . Мінеральні добрива краще вносити дрібно : 60% норми фосфорно-калійних добрив - з осені під зяблеву оранку , решту перед посівом і в підгодівлі : азотні добрива - 30% при розпушуванні грунту перед посівом , решта у вигляді підживлень. Сумарна норма добрив: аміачної селітри - 175 - 200 г , суперфосфату - 300 г, хлористого калію - 200 г на 10 м2.

ВИРОЩУВАННЯ

На легких грунтах насіння загортають на глибину 2 - 3 см, на звязані - на 1 - ,1,5 див. Схема стрічкового посіву на ровнорй поверхні -20 см між рядами, 50 см, між стрічками , на грядках - у 4 - 5 рядків з міжряддями 20 -25 див. Норма висіву насіння - 8 - 15 г на 10 м. Після посіву бажано замульчироватьб грунт перегноєм.

Після появи всодов проводять рихлення міжрядь . прополювання бур'янів і проріджування. Відстані між рослинами в ряду залишають у південних районах 5 - 6 см, у середній смузі - 4 див. Підживлення проводять : 1 - у фазі появляния 3-го листка , 2 - через два тижні після першої.

Коли цибулини дозріють і зовнішні луски преобретут відповідну забарвлення , їх висмикують і залишають для первісної просушування на грядках , а потім збирають і перевозять в сараї або під навіси для остаточного досушування.

Характеристики
Культура Лук
Высота растений Низкорослые
Засухоустойчивость Да
ГМО Нет
Сроки посева апрель
Тип посадочного материала семена посевные
Вид двухлетние
Степень созревания среднеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность|высокая транспортабельность
Холодоустойчивость да
Количество 1
Особенности без особенностей
Вес 1
В наличии 0063
25 грн.
Купити
В наличии 0060
25 грн.
Купити
Нет в наличии 0061
4 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок