Чорнобривці Кармен 05 г

Чорнобривці Кармен 05 г Код: 00547

Є в наявності
4 грн.
-
+

Низькоросла рослина, заввишки до 35см. Однорічна. Квітка двоколірна - коричнево-червоне з жовтими плямами. Глибина посіву 1,0-1,5 див. Яскраві суцвіття прикрашають клумби та присадибні ділянки до пізньої осені. Висівають в травні. Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травні. Цвіте з червня по серпень. У вологому ґрунті сходи з'являються на 7-8-й день після посіву. Глибина посіву 0,5-1 див.

Вага: 0,5 г

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Способи посадки чорнобривців.

У квітникарстві використовується 2 способи розмноження чорнобривців:

посів насіння безпосередньо в грунт,

розсадний метод.

Квіти, посаджені методом прямого посіву в грунт, починають радувати своїм цвітінням тільки в середині літа, а ось висадка підготовленої розсади дає можливість милуватися красою рослин вже на початку червня.

Коли садити чорнобривці?

Терміни посадки чорнобривців у відкритий грунт залежать від температури повітря. Посів насіння або садіння розсади потрібно робити тільки після того, як нічна температура не опускатиметься нижче +5°C. У південних регіонах з м'яким і теплим кліматом висадку можна починати з середини квітня, а в районах з помірним кліматом цей процес краще відкласти до другої декади травня.

Пророщування насіння чорнобривців.

Щоб сходи були дружні і сильні, посадковий матеріал пророщують. Цей метод підготовки однаково використовується як для посіву насіння безпосередньо у відкритий ґрунт, так і для вирощування розсади чорнобривців.

Пророщування насіння не представляє особливої праці. Для цього потрібно в зволожену ганчірочку з бавовняної тканини загорнути насіння чорнобривців обраного сорту. Потім згорток слід покласти в неглибоке плоске блюдце і помістити його в прозорий поліетиленовий пакет. Тепер залишилося поставити ємність з намоченим посадковим матеріалом в тепле і світле місце і почекати два-три дні. Коли насіння проклюнуться, можна приступати до посадки.

Посадка чорнобривців насінням у відкритий грунт.

На ділянці, підготовленому для посіву чорнобривців, з допомогою сапи потрібно зробити неглибокі (не більше 2 сантиметрів) борозенки, в які з інтервалом близько 15-20 міліметрів слід закласти пророщені насіння чорнобривців. Після чого треба засипати їх шаром грунту товщиною не менше одного сантиметра. При більш товстому шарі паросткам буде важко пробитися, і вони можуть загинути, а при недостатній присыпке – просто пересохнути. Поливати потрібно обережно і помірно, не допускаючи як надмірне перезволоження, так і вимивання насіння з грунту. Перші сходи можна спостерігати вже через 7-8 днів. Можна накрити місце посадки агроволокном або будь-яким іншим нетканим матеріалом (акрилом або лутрасілом). Коли на паростках з'являться 2 або 3 справжніх листочки, можна прорідити і розсадити рослини відповідно до сортовий приналежністю, висотою і шириною куща.

Посадка на розсаду чорнобривців.

Щоб насолоджуватися цвітінням вже в останні дні травня або в першій декаді червня, посів на розсаду чорнобривців слід проводити в період усього березня і першої половини квітня. Тим, хто хоче вирощувати кілька різних видів, потрібно враховувати, що в березні слід висівати насіння чорнобривців прямостоячих, а мелколістних і відхилених – у перші два тижні квітня. В такому випадку цвітіння настане одночасно на початку червня.

Виростити здорову і міцну розсаду цих квітів зовсім нескладно, однак слід дотримуватися деякі нюанси. Найкращим субстратом для пророщування чорнобривців можна вважати суміш узятих в рівній кількості перегною, торфу, дернової землі і половини норми чистого крупного річкового піску. Щоб знищити шкідників та насіння бур'янів, які можуть перебувати в ґрунтосуміші, необхідно провести її дезінфекцію. Для цього можна використовувати будь-фунгіцид або темно-рожевий розчин перманганату калію (марганцівка).

Щоб не було застою води в субстраті, на дно садивного ящика чи контейнера насипають дренуючий шар товщиною не менше 3 сантиметрів. Для цього можна використати дрібний щебінь, гравій, керамзит або навіть крупний пісок. На дренаж насипається дві третини від потрібного обсягу грунтосумішей, яка ущільнюється за допомогою трамбування. Інший субстрат повинен бути в пухкому стані, щоб коренева система розсади належною мірою забезпечувалася киснем.

Не слід наповнювати рассадочный ящик або контейнер доверху: від верху ємності до поверхні ґрунту має залишатися 10-20 міліметрів вільного простору. Тепер потрібно пролити підготовлений субстрат водою і дати контейнера або скриньки постояти в теплому приміщенні кілька днів, щоб грунтосуміш досягла потрібної структури. Для видалення зайвої вологи з ґрунтосуміші ємність, на дні якої зроблено кілька дрібних отворів, повинна бути забезпечена спеціальним піддоном.

Перед посадкой бархатцев на рассаду поверхность субстрата нужно слегка взрыхлить и с интервалом около двух сантиметров сделать неглубокие бороздки. Проклюнувшиеся семена нужно разложить в эти бороздки через каждые 10-15 миллиметров, а затем их следует прикрыть слоем субстрата толщиной не более 10 мм. После этого очень аккуратно поливают всю поверхность посадки, а емкость накрывают прозрачным материалом (полиэтиленовым кульком, крышкой от пищевого контейнера, стеклом и т.д.) и относят в теплое помещение с температурой от +22°C до +25°C.

Когда появятся дружные всходы бархатцев, укрытие полностью снимают. В этот период полив проводят только после того, как земля в емкости для рассады просохла. Также не следует допускать скопления воды в поддоне, поэтому спустя некоторое время после полива из него следует слить лишнюю жидкость. Чтобы сеянцы росли крепкими и здоровыми, рекомендуется два раза в месяц подкармливать их специальными удобрениями для рассады.

Посадка рассады бархатцев в открытый грунт.

В открытый грунт рассаду высаживают в середине или конце мая в предварительно подготовленную почву. Для этого выбранный для посадки участок перекапывают на глубину не более 25 сантиметров и вносят в него комплексные удобрения, содержащие азот, фосфор и калий. После этого почва вновь перекапывается и поливается. Количество внесенных минеральных удобрений не должно превышать 30 г/м2.

Выждав некоторое время, чтобы вода впиталась в почву, подготавливают лунки, в которые будет высаживаться рассада. Расстояние между лунками и соседними рядами бархатцев зависит от их вида и сорта. Для гигантских и высокорослых растений этот показатель равняется 40 сантиметрам, среднерослые цветы следует сажать через 30 сантиметров, ну а низкорослые и карликовые бархатцы сажают через 20 сантиметров.

Глубина лунок для рассады должна быть такой, чтобы корневая шейка растения была углублена в почву на 10-20 миллиметров. После того, как корневая система будет аккуратно размещена в ямке, нужно тщательно заполнить пустоту вокруг корешков и слегка уплотнить грунт. Далее следует хорошо полить саженцы, избегая излишнего переувлажнения. Примечательно, что в отличие от многих растений бархатцы не боятся попадания воды на листья.

Характеристики
Культура бархатцы
Высота растений низкорослые (бордюрные)
Засухоустойчивость Да
Вид однолетние
Особенности летние
Тип цветы
Назначение для балкона|для газона|для клумбы
Вид посадочного материала семена
Цвет цветка красный
Морозостойкие да
Светолюбивые да
Теневыносливые да
Горшок нет
Кассета нет
Конец цветения август|сентябрь
Начало цветения июль|июнь
Нет в наличии 00576
5 грн.
Купити
Нет в наличии 00577
5 грн.
Купити
В наличии 00579
5 грн.
Купити
Нет в наличии 00580
4 грн.
Купити
Нет в наличии 00578
5 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок