Буряк Циліндра 3г

Буряк Циліндра 3г Код: 923

Є в наявності
4 грн.
-
+

Буряк Циліндр--Середньостиглий – 130-140 днів. Коренеплід циліндричної форми, темно-червоний з темно-фіолетовим відтінком, діаметром 4-7см, легко виймається з грунту, масою 250-600г. М'якоть темно-червона, соковита, без білих прожилок, дуже смачна. Врожайність 3,2-5,6 кг/м2. Для зимового зберігання і переробки.

Вага: 3г

------------------------------------------------------------------------------------

Свекла столовая принадлежит к холодостойким растениям, однако более требовательной к теплу в сравнении с другими корнеплодами. Семена начинают прорастать при температуре +4 °С, но посевные работы лучше начинать при температуре +6 – +8 °С, а оптимальными условиями для проростания считается температура +15–25 °С. Всходи свеклы выдерживают непродолжительные минусовые температуры (–2–3 °С), листья взрослого растения к –6–7 °С, а корнеплоды, которые уже сформировались, переносят –2 °С. Низькі температури (від 0 °С до +5 °С) протягом тривалого часу навесні після посіву можуть призвести до утворення квітконосу. Найбільш сприятлива для росту коренеплодів, а отже, і для отримання найбільшого врожаю температура 15-23 °С. Однак, отримання високого врожаю можливо і при вищих температурах.

Рослини буряків дуже вимоглива до освітлення. Нестача світла не тільки зменшує врожай, але і погіршує якість коренеплодів. Тому необхідно своєчасно проводити проріджування сходів, заходи по боротьбі з бур'янами. Незважаючи на те, що коренева система проникає в ґрунт на глибину до 2,5 м, буряк висуває високі вимоги до вологості грунту. Найбільша потреба у волозі буває в періоди проростання насіння та укорінення самого сходу, в період активного розвитку листової поверхні (мається на увазі більша співвідношення листової поверхні до активної частини кореневої системи) і особливо – в період інтенсивного формування врожаю. Протягом цього періоду (липень – серпень) для підтримки оптимального рівня вологості грунту варто поставитися дуже відповідально, оскільки нестача вологи в цей час призводить до засихання коренеплодів, а надлишок її сповільнює їх ріст і знижує врожай.

Збір врожаю варто завершити до настання заморозків. Коренеплоди, пошкоджені низькими (-2 °С) температурами, не придатні для тривалого зберігання.

Характеристики
Культура Свекла
Высота растений Низкорослые
Засухоустойчивость Да
Цвет плода Бордовый
ГМО Нет
Сроки посева апрель
Тип посадочного материала семена посевные
Вид двухлетние
Степень созревания среднеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность|для механизированной уборки|устойчив к болезням
Холодоустойчивость нет
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция Элита
Вес 3
В наличии 901
4 грн.
Купити
В наличии 926
4 грн.
Купити
В наличии 927
4 грн.
Купити
В наличии 906
4 грн.
Купити
В наличии 904
4 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок