Брунька 20мл інсекто-акарацидфунгіцид Кемилай Агро

Брунька 20мл інсекто-акарацидфунгіцид Кемилай Агро Код: 00225

Є в наявності
45 грн.
-
+

Інсектицид Брунька - універсальний препарат для обробки плодових і декоративних дерев, виноградників і ягідних кущів до початку розпускання бруньок проти зимуючими стадій збудників хвороб і шкідників.
Безпосередньо на фітопатогенів діє фосфориста кислота (Н3РО3), яка потрапляє на рослину при нанесення, а також генерується в рослині з фосфиты алюмінію шляхом гідролізу (подвійна дія на шкідливий об'єкт).


Фосфиты алюмінію - неорганічної з'єднання (сіль фосфористої кислоти). Саме фосфиты алюмінію має оптимальну швидкість гідролізу, в результаті якого утворюється фосфориста кислота, і, тому, фунгіцидні властивості проявляються найкращим чином. Наявність імідаклоприду дозволяє ефективно захистити рослину від зимуючими стадій шкідників. Імідаклоприд блокує передачу нервового імпульсу комах на рівні рецептора постсинаптической мембрани, також має виражений антистресовий ефект.

Лямбдацигалотрин - унікальна діюча веществоконтактного механізму дії. Він швидко проникає в шкідника скрізь кутикулу, тим самим стимулює надходження нервових імпульсів по каналах натрію в нервових тканинах шкідника. Це призводить до надмірної стимуляції нервової системи та швидкої втрати контролю над м'язовою діяльністю. Саме лямбда-цігалотрін має більш Високу активність та знищує широкийспектр шкідників у порівнянні з іншими піретроїдами. За рахунок того, що фосфориста кислота здатна швидко і глибоко проник в тканини рослини, набагато облегчаетсявнесение імідаклоприду та лямбда-цігалотрін до камбію рослини, в якому процессыжизнедеятельности і сокоруху починаються при температурі + 5-8 ° С. Володіє акарицидною дією.

Діючі речовини: фосфориста кислота, 530 г / л + фосфиты алюмінію, 240 г / л +імідаклоприд, 125 г / л + лямбда-цігалотрін, 10 г / л
Не має аналогів, замінник ДНОКа.
Препаративна Форма: розчинний концентрат.
Упаковка: 20 мл

Застосування

Культура Шкідники і хвороби Норма витрати препарату, мл/л Макс. Доратность обробок
Яблуня,груша,персик,абрикос,слива,вишня,черешня. Зимуючі стадії щитівок, сірий бруньковий довгоносик, кліщі, попелиці, листовійки, молі, млистоблишкы, (в тому числі грушева медяниця), клястереспориоз, кучерявість листя, парша, моніліоз, інші інші види плямистості. Обприскувати 2 рази за вегетацію: до розпускання бруньок навесні;після опадання листя восени (20мл на 10 л води). По зеленому листу - 2 обробки: до і після цвітіння (20 мл на 20 л води). Найкращий ефект при вологій погоді або після дощу. Період захисної дії 14-21 день. 2-4 рази на рік.
Виноградники, чорнасмородина, малина.
Зимуючі стадії кліщів, антракноз, мілдью, оїдіум, плямистий некроз
Обприскувати 2 рази за вегетацію: до розпускання бруньок навесні; після опадання листя восени (20мл на 10 л води). По зеленому листу - 2 обробки: до і після цвітіння (20 мл на 20 л води). Найкращий ефект при вологій погоді або після дощу. Період захисної дії 14-21 день. 2-4 рази на рік.
Хвойні рослини, декоративні, кущі. Зимуючі стадії кліщів, попелиці, жук-короїд, ржавщина, щитівки.

Обприскувати 2 рази за вегетацію: весною; (20 мл на 10 л води). Восени (20 мл на 10 л води).

Період захисної дії 14-21день.

 

2 рази на рік.

Переваги:
• широкий спектр инсектоакарицидного та фунгіцидної дії
• на відміну від ДНОКа, не має гербіцидної дії
• тривала захисна дія препарату
• можна застосовувати на присадибних ділянках
• зручність у використанні.

Регламент застосування
Норма витрати робочого розчину: 1 флакон - 20 мл на 10 літрів води.
Загальні рекомендації: обприскування рослин проводиться 2-4 рази на рік, навесні, до розпускання нирок, восени - після опадання листя. Робочий розчин готується безпосередньо перед застосуванням.

Характеристики
Культура плодовые деревья
Вид инсектоакарициды (уничтожение насекомых и клещей)
Упаковка Пластиковый флакон
Тип неорганические
Действие на организм контактное (воздействие при соприкосновении)|системное (воздействие через сосудистую систему)
Вредный объект альтернариоз|блошки|другое|милдью|пятнистость листьев|клещи|монилиоз|парша
Способ применения опрыскивание
Форма выпуска концентрат суспензии
Срок применения до распускания почек
Характер действия пестицида Сплошного
Препаративная форма Масляный концентрат
Обрабатываемые культуры плодовые деревья, виноград
Заболевание растения Муч­нис­тая ро­са|Парша|Ржавчина|Сеп­то­ри­оз|Фузариоз|Ризоктониоз

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок