Біопрепарат для туалетів вигрібних ям і септиків МІЦЬ 50 г

Біопрепарат для туалетів вигрібних ям і септиків МІЦЬ 50 г Код: 00216

Є в наявності
45 грн.
-
+

Біопрепарат деструкції тм «МІЦЬ» для вуличних туалетів, вигрібних ям, септиків

Шановний покупець, дякуємо вам за вибір та довіру до нашої продукції. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що «МІЦЬ» має повністю біологічне (природне) походження і для досягнення результатів необхідно суворо дотримуватися інструкції до застосування.

Біопрепарат деструкції "МІЦЬ" допоможе Вам:

продовжити термін служби вигрібної ями, септика, вуличного туалету або автономної очисної каналізаційної системи;

видалити неприємний запах у перші дні застосування

знизити кількість викликів ассенізаторской машини

відновити природний дренаж води в грунт

знизити обсяг відходів

придушити зростання хвороботворних бактерій і очистити грунт навколо каналізаційного споруди

Регулярне застосування значно знижує витрату препарату «МІЦЬ» на одиницю об'єму вигрібної ями.

Принцип дії:

Потрапляючи у вигрібну яму, септик, туалет або каналізаційну систему, «МІЦЬ», що містить спеціально відібрані бактерії-деструктори та ензими, починає процес переробки вмісту на воду, вуглекислий газ, іл. Повний процес розкладання займає, в залежності від умов експлуатації, від 3 міс. до 6 міс.

Застосування:

Скоротити до мінімуму застосування хімічних засобів, пральних порошків, кислот, лугів за 24 години перед внесенням препарату МІЦЬ і наступні 24 години після, для якісного розвитку бактерій в каналізаційному споруді. Це пов'язано з згубним впливом хлорвмісних продуктів на живі організми. Через 12 годин після внесення біопрепарату, подальше використання миючих засобів не впливає на життєдіяльність бактерій. Рекомендуємо вносити препарат у вечірній час, перед сном, коли застосування миючих засобів відсутній протягом ночі.

Важливо!!! Якщо у вуличному туалеті відсутня вода, або її дуже мало, необхідно перед застосуванням долити води зі шланга, або відром. Якщо вода дренує у грунт, то для досягнення необхідного результату, потрібно підливати воду до повного розкладання. Використовувати суху мірну ложку (йде в комплекті, об'єм 20 гр)

Необхідну кількість препарату розвести в 10 - 12л (відро) теплої нехлорованої, або відстояною води (бажано температура 20-25 °С). Рекомендуємо застосовувати пластиковий посуд

Розчин перемішати (рекомендуємо дерев'яну палицю) і дати настоятися хв 12 год - макс 24 години. Якщо ви не поспішайте, краще розчину постояти близько 20 годин. Потім вилити у вигрібну яму, септик, вуличний туалет

У випадку, якщо доступ безпосередньо до септика утруднений, потрібно вилити розчин через раковину на кухні, через унітаз, при цьому необхідно до і після внесення ретельно промити проточною водою близько 30 літрів, для повного потрапляння необхідної кількості розчину в каналізаційні споруди.

При цьому не забувайте, що препарат здатний переробляти органічні нечистоти і видаляти неприємний запах тільки у водному середовищі. Слідкуйте за наявністю води особливо у вуличному туалеті, т. к. у вигрібній ямі і септику найчастіше вона присутня в деякій кількості.

Застосування біопрепарату МІЦЬ для очищення каналізаційних труб і сантехнічних приладів від неприємних запахів і засмічень.

Якщо труби сильно засмічені, необхідно перед застосуванням препарату механічно очистити сифони і каналізаційні стоки. Далі розвести в теплій нехлорованої води (500мл-700мл) 20г біопрепарату МІЦЬ і дати настоятися не менше 12 годин. Потім промити 30-40 літрами води той стік, в якому буде застосовуватися препарат, після цього вилити приготовлений розчин. Процедуру повторити через 5-7 днів для поліпшення результату. Профілактику проводити щомісяця. Застосування препарату знизить поява неприємних запахів і відкладення органічних відходів.

Перед використанням розчину, скоротіть до мінімуму застосування хімічних, миючих засобів за 24 години до і після внесення. Краще застосовувати на ніч.

Сприятливі умови для ефективної роботи мікроорганізмів:

Працює цілий рік. Температура всередині вигрібної ями, септика, вуличного туалету +4°С - +35°С

1.З підвищенням температури збільшується швидкість процесів переробки нечистот мікроорганізмами

2. Наявність води, що перекриває хв на 30мм органічні відходи в каналізаційному споруді.

3. Необхідний доступ кисню в септик, вигрібну яму. Це може бути вентиляційний відведення з каналізаційної труби діаметром 100-120мм. Оскільки бактерії ефективніше працюють при постійному доступі кисню і виведенні вуглекислого газу (продукт розпаду органічних нечистот) через вент-канал.

Зберігання препарату:

У заводській упаковці термін зберігання становить 3 роки. Дата виробництва вказана на пакеті. Температура від -30°С - +35°С

Если использован не весь препарат, необходимо удалить воздух из пакета и закрыть прищепкой. При этом хранить при температуре +10°С - +30 °С, влажность не более 70%. Возможно слеживание препарата (не влияет на качество препарата). При открытом хранении и попадании влаги на препарат, он может уплотниться и стать похожим на пластилин. В таком случае, необходимо увеличить дозу применения на 20% от паспортных данных.

Биохимические параметры: количество жизнеспособных микроорганизмов не меньше 1,0х КОЕ/г, цвет светло-коричневый со специфическим запахом, порошкообразная смесь

Расчёт дозировки.

Фасовка упаковок МІЦЬ 20г, 50г, 100г, 200г, 500г

Періодичність використання препарату – щомісяця. Необхідно для постійної підтримки боєздатних мікроорганізмів, які захищають і очищають вигрібні ями, септики, вуличні туалети.

Увага, важливо! Якщо ви вперше використовуєте биоперпарат «МІЦЬ» , необхідно внести СТАРТОВУ ДОЗУ (дивіться таблицю нижче), тобто 1 мірна ложка (20 грам) – 1 м3 нечистот. Подальше застосування ЩОМІСЯЦЯ – ½ мірної ложки (10 грам) на 1 м3 нечистот

В одній мірній ложці - 20 гр препарату (входить в комплект)

Обсяг нечистот 1 м3 2м3 3 м3 4 м3 5 м3 6 м3 7 м3 8 м3 9 м3 10 м3 20 м3
Стартова доза ложок 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20
Щомісячна доза ложок 1/2 1 1,5 2 2,5 3 3,5 4 4 5 15
 

Запобіжні заходи:

1. Після роботи – вимийте руки

2. Не вдихати пил. При попаданні усередину викликати блювоту. При попаданні в очі – промити рясно водою

3. Не висипати содержимый препарат безпосередньо в септик, вуличний туалет, вигрібну яму, попередньо не розвівши у воді. См. вище застосування препарату.

4. Уважно прочитати інструкцію, дотримувати всі рекомендації.

Характеристики
Тип расходного материала Порошок
Упаковка Пакет

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок