Білила Садові Профілактичні 1540 кг

Білила Садові Профілактичні 1540 кг Код: 893380344

Є в наявності
45 грн.
-
+


Садові білила Протимоховые/ 1540 р


Засіб-фунгіцид для захисту дерев від гризунів, шкідників, сонячних опіків, перегріву і дезінфекції. Садова побілка - одне з найбільших винаходів людини, дозволяє просто вирішувати дуже складні і важкі завдання, які стоять перед садівниками.

Склад:
-залізний купорос,
-вапно мелене негашене,
-клей біологічного походження.

Застосування:
Білила садові застосовуються для захисту стовбурів і товстих гілок від сонячних опіків в кінці зими, коли відбувається великий перепад температур і тріскається кора на деревах; також для захисту дерев від перегріву влітку; для захисту дерев від хвороб - цитоспороза камедтечы кісточкових, чорного раку, гнилей деревини та інших.

Розводити на 6 л. води

Садова побілка - одне з найбільших винаходів людини, що дозволяє просто і надзвичайно дешево вирішувати дуже складні і важкі завдання, які стоять перед садівником.

Побілка відображає прямі сонячні промені і завдяки цьому захищає дерева від тяжких сонячних опіків і весняних морозобоїн. Якщо до складу побілки включений казеїновий клей, вона надійно замуровує забитих на зиму в щілини кори дрібних шкідників. Опинилися підшаром побілки спори хвороботворних грибів і бактерій не здатні прорости і викликати захворювання культурних рослин. Мідний купорос, що входить до складу побілки, перешкоджає проростанню спор патогенних і швидко стає причиною їх загибелі. Влітку побілка рятує плодові і декоративні дерева від багатьох шкідників. Гусеницы и жуки, упавшие на землю, инстинктивно ищут темный вертикальный ствол дерева и по нему возвращаются на ветки. Побеленного ствола насекомые не видят и уже не могут взобраться на дерево.

Многие сейчас ошпаривают зимой кусты кипятком. Таким хочу порекомендовать забрызгивать основание куста и землю вокруг него известкой. Это даст не меньший оздоравливающий эффект и гораздо безопаснее полива кипятком.

Тем, у кого участок обнесен сплошным дощатым забором, можно порекомендовать побелить его с внутренней стороны. В состав побелки также следует добавить немного медного купороса.

Побілений паркан добре відбиває сонячні промені, завдяки чому на ділянці створюються більш сприятливі для рослин умови освітленості. Крім того, вапно, тим більше в поєднанні з мідним купоросом, не дасть розвиватися гнильним процесам у деревині. Завдяки цьому огорожа прослужить набагато довше.

Спори хвороботворних грибів, що потрапили на побілені дошки, швидко втрачають життєздатність, завдяки чому паркан з розсадника зарази перетворюється в додатковий захист від хвороб. Виходячи з цього варто побілити та інші дощаті споруди на ділянці - від сараю до туалету.

Характеристики
Вид контактные (локальные)
Тип неорганические
Вредный объект гниль|другое|обычная парша
Срок применения до распускания почек
Назначение профилактически-лечебные
Цель применения для обработки растений в период покоя
В наличии 911464311
25 грн.
Купити
Нет в наличии 893380344
45 грн.
Купити
В наличии 893380350
22 грн.
Купити
В наличии 890
27 грн.
Купити
В наличии 893381081
25 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок