Білила садові 500г

Білила садові 500г Код: 911464311

Є в наявності
25 грн.
-
+

Садові білила / 500 г


Засіб-фунгіцид для захисту дерев від гризунів, шкідників, сонячних опіків, перегріву і дезінфекції. Садова побілка - одне з найбільших винаходів людини, дозволяє просто вирішувати дуже складні і важкі завдання, які стоять перед садівниками.

Склад:
мідний купорос,
вапно мелене негашене,
клей.

Застосування:
Білила садові застосовуються для захисту стовбурів і товстих гілок від сонячних опіків в кінці зими, коли відбувається великий перепад температур і тріскається кора на деревах; також для захисту дерев від перегріву влітку; для захисту дерев від хвороб - цитоспороза камедтечы кісточкових, чорного раку, гнилей деревини та інших.

Розводити на 2л. води

Садова побілка - одне з найбільших винаходів людини, що дозволяє просто і надзвичайно дешево вирішувати дуже складні і важкі завдання, які стоять перед садівником.

Побілка відображає прямі сонячні промені і завдяки цьому захищає дерева від тяжких сонячних опіків і весняних морозобоїн. Якщо до складу побілки включений казеїновий клей, вона надійно замуровує забитих на зиму в щілини кори дрібних шкідників. Опинилися підшаром побілки спори хвороботворних грибів і бактерій не здатні прорости і викликати захворювання культурних рослин. Мідний купорос, що входить до складу побілки, перешкоджає проростанню спор патогенних і швидко стає причиною їх загибелі. Влітку побілка рятує плодові і декоративні дерева від багатьох шкідників. Гусениці і жуки, що впали на землю, інстинктивно шукають темний вертикальний стовбур дерева і за нього повертаються на гілки. Побеленного стовбура комахи не бачать і вже не можуть піднятися на дерево.

Багато зараз обшпарюють взимку кущі окропом. Таким хочу порекомендувати забрызгивать основу куща і землю навколо нього вапном. Це дасть не менший оздоровлюючий ефект і набагато безпечніше поливу окропом.

Тим, у кого ділянка обнесена суцільним дощатим парканом, можна порекомендувати побілити його з внутрішньої сторони. До складу побілки також слід додати трохи мідного купоросу.

Побілений паркан добре відбиває сонячні промені, завдяки чому на ділянці створюються більш сприятливі для рослин умови освітленості. Крім того, вапно, тим більше в поєднанні з мідним купоросом, не дасть розвиватися гнильним процесам у деревині. Завдяки цьому огорожа прослужить набагато довше.

Спори хвороботворних грибів, що потрапили на побілені дошки, швидко втрачають життєздатність, завдяки чому паркан з розсадника зарази перетворюється в додатковий захист від хвороб. Виходячи з цього варто побілити та інші дощаті споруди на ділянці - від сараю до туалету.

Характеристики
Вид контактно-системные
Тип неорганические
Вредный объект заболевание макроспориоз|клещи|монилиоз|парша|септориоз|тли
Срок применения до распускания почек
Характер действия пестицида Сплошного
Назначение профилактически-лечебные
Препаративная форма Порошок
Цель применения для обработки растений в период покоя
Тип воздействия контактно-системные
Химический состав Неорганические
Обрабатываемые культуры плодовые деревья
Нет в наличии 893380344
45 грн.
Купити
В наличии 893380350
22 грн.
Купити
В наличии 890
27 грн.
Купити
В наличии 893381081
25 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок