Азотне добриво Аміачна селітра 2 кг пакет

Азотне добриво Аміачна селітра 2 кг пакет Код: 787

Є в наявності
56 грн.
-
+

Добриво Селітра аміачна, 2кг

Аміачна селітра добриво, відноситься до класу мінеральних, має хімічну формулу NH4NO3. Є продуктом, отриманим після нейтралізації азотної кислоти аміаком, утвореним при з'єднанні молекулярного азоту і водню. У готовому вигляді добриво являє собою білого кольору гранули (можливо з жовтуватим відливом) розміром від 1 до 4 мм, при зберіганні не злежується, завдяки магнезіальних добавок.

Данный вид удобрения абсолютно универсален и может употребляться в любых почвах. В то же время, следует помнить о том, что в зависимости от вида почвы, Вам может потребоваться добавлять некоторые другие виды удобрений. К примеру, если на буферных или щелочных почвах, Вы можете использовать аммиачную селитру без каких-либо ограничений, то при обработке кислых почв, Вам необходимо будет использовать селитру в сочетании с известковой мукой в ​​равных пропорциях.

Наиболее популярны два вида обработки почвы:

  • при первом из которых, аммиачная селитра используется в качестве удобрения,
  • а при другому - в якості підгодівлі. Різниця найчастіше полягає в кількості добрива, яке необхідно аграрію для того чи іншого виду обробки.

Використання аміачної селітри для основного обробітку ґрунтів (добрива) передбачає витрату матеріалу від 3-х центнерів на 1 га оброблюваний землі. Внесення аміачної селітри в якості підгодівлі передбачає використання від першого до 2-ух центнерів добрива на 1 га землі. Необхідно так само відзначити, що особливо ефективним є використання аміачної селітри для підживлення озимої пшениці і жита ранньою весною. Втім, підживлення звичайних зернових культур також дозволить Вам в значній мірі збільшити врожайність. Високий ефект при застосуванні досягається, якщо вносить аміачну селітру спільно з фосфором і калієм.

  • Озима пшениця та інші зернові - 200-360 кг на 1 га, восени.
  • Яра пшениця та інші зернові - 200-300 кг на 1 га, до посіву.
  • Озимий ріпак - 250-400 кг на 1 га, восени.
  • Ярий ріпак - 350-400 кг на 1 га, до посіву.
  • Цукрові буряки - 300-400 кг на 1 га.
Характеристики
Вид удобрения Аммиачная селитра
Препаративная форма Гранулы
Концентрированная форма удобрения Так

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок