Інсекто-фунгіцид Днок 50г

Інсекто-фунгіцид Днок 50г Код: 832

Є в наявності
11 грн.
-
+

Днок (динитроортокреозол, селинон) - найбільш ефективний препарат для найбільш повного захисту рослин плодово-ягідних культур, виноградників від шкідників, хвороб, грибкових захворювань, кліщів та ін. Застосовується для ранньовесняного та осінньої обробки.

Механізм дії препарату Днок.
Знищує зимуючі стадії шкідливих комах, кліщів, пригнічує хвороби та грибкові захворювання.
Застосування препарату Днок в 1% концентрації фази набрякання бруньок плодових дерев не викликає пошкодження листя, не впливає на річний приріст і опадання зав'язей плодів і ягід.

Преимущества использования ДНОКа.
Обладает одновременно фунгицидным и инсектоакарицидным действием.
Высокая эффективность и длительный период действия.
Экономичность обработки. Сравнительно низкая цена, а также широкий спектр действия, повышает урожайность возделываемых растений в 1,5 раза, делают препарат уникальным.
Опыт применения препарата Днок.

Культура
Шкідник (хвороба)
Яблуня, груша, айва Зимуючі стадії щитівок, кліщів, попелиць, листовійок, молей, мідяниці, п'ядуна, псевдощитівок, листоблішок. Моніліоз, парша та ін. плямистості
Абрикос, персик, слива, вишня Зимуючі стадії щитівок, кліщів, попелиць, листовійок, молей, мідяниці. Кластероспориоз, кокомикоз та ін. плямистості, моніліоз, курчатость.
Аґрус, смородина Зимуючі стадії щитівок, кліщів, попелиць, листовійок, молей, мідяниці, ложнощітовок. Борошниста роса, антракноз, септоріоз, іржа
Виноградна лоза Зимуючі стадії кліщів, червців і інших зимуючих шкідників і паразитів. Антракноз, мілдью, церкоспороз, оїдіуму, плямистий некроз та ін.
Період захисної дії препарату Днок. Протягом 30 днів.

Швидкість дії препарату Днок. Через 3-4 дні після обробки.

Норма витрати препарату Днок. Упаковка розрахована на 10 л. води.

Характеристики
Характер действия пестицида Контактный
Препаративная форма Порошок

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок