Інсектицидний порошок Фас-дубль 125г від садових і домашніх мурашок

Інсектицидний порошок Фас-дубль 125г від садових і домашніх мурашок Код: 4010

Є в наявності
30 грн.
-
+

Фас-дубль від муравйов свійських і садових / 125 г

Інсектицидний порошок

ОПИС:

Інсектицидний засіб являє собою дуст від світло-сірого до світло-коричневого кольору. Зручна упаковка (пакет-Опиловщик) дозволяє використовувати препарат економно і ефективно. Засіб володіє гострим інсектицидним дією (залишкова активність протягом 6-8 тижнів) по побутових комах:

  • тарганів
  • мурах
  • клопов
  • блох
  • мух

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Засіб призначений для знищення тарганів, мурашок, клопів, бліх, мух на об'єктах різних категорій, включаючи дитячі, харчові, лікувальні, як населенням в побуті, так і персоналом організацій, що мають право займатися дезінфекційної діяльністю.

СКЛАД:

Зета-циперметрин - 0,02%, єс-фенвалерат - 0,01% - активні сполуки з групи піретроїдів, синергіст пиперонилбутоксид (ППБ) - 0,15%, наповнювач.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ та ДОЗИ:

Таргани: для боротьби використовують дуст в місцях виявлення, накопичення, можливого проживання або на шляхи їх проникнення в приміщення. Обробляють отвори і щілини в стінах, дверних коробках, порогах, щілини уздовж плінтусів, облицювальних покриттів, вентиляційні віддушини, місця руйнувань на введенні труб водопровідної, опалювальної та каналізаційної систем, під раковинами. Наносять засіб тонким шаром і на задню поверхню меблів.

Обробку проводять одночасно у всіх приміщеннях, де виявлені таргани. При великій чисельності комах обробляють і суміжні приміщення з метою запобігання заселення їх тарганами. Повторні обробки проводять при появі тарганів. Норма витрати дусту становить 3 р / 2 .

Мурахи: для знищення в приміщенні обробляють шляху їх пересування «доріжки»

або місця скупчення, завдаючи дуст тонким шаром. При появі мурах обробку слід повторити. Норма витрати дусту складає 2 г / м2 .

Клопи: дуст рівномірно наносять на місця проживання клопів. Скупчення комах виявляють попередньо перед обробкою. Тонким шаром засіб наносять на ділянки стін, де є тріщини, щілини, за плінтусами, а також на задню поверхню меблів (крім кухонної) і зворотну сторону килимів. Повторні обробки проводять при виявленні комах. Норма витрати дусту становить 5 г / м 2 .

Блохи:

для знищення бліх у приміщеннях дуст наносять тонким шаром на поверхню статі (особливо в місцях відставання лінолеуму і плінтусів), у щілини за плінтусами, на килими і доріжки з обробленою боку. При наявності в будинку тварин (кішки, собаки) обробляють місця їх відпочинку - нижню сторону підстилки і килимків, які через 3 доби витрушують, а потім перуть перед наступним використанням. Повторні обробки проводять при виявленні комах. Норма витрати дусту складає 2 г / м 2 при обробці приміщень від бліх в захаращених підвалах (якщо очищення їх утруднена) витрата можна збільшити вдвічі до 4 г / м 2 .

Мухи: для знищення окрилених мух різних видів засіб використовують тільки на відкритому повітрі, обробляючи сміттєзбиральники. Можливо його застосування і в підвалах - для обробки сміттєкамер. Повторні обробки проводять з ентомологічних показаннями ям: при появі окрилених мух або виявленні личинок або лялечок мух в сміттєкамери та сміттєзбірниках, для запобігання вильоту імаго. Норма витрати дусту складають 2 г / м2 .

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

При роботі із засобом необхідно дотримуватися певних запобіжних заходів.

Обробку приміщень проводять при відкритих кватирках (вікнах), при відсутності людей і домашніх тварин (акваріуми накривають). Продукти харчування та харчову посуд перед обробкою слід ретельно вкрити або прибрати в шафу.

Не обробляти внутрішню поверхню шаф або інших місця зберігання продуктів або посуду.

Після закінчення обробки, але не раніше, ніж через 3-6 годин після її проведення, дуст прибирають вологим способом (мильно - содовим розчином) з робочих поверхонь або з тих місць, де він може забруднювати продукти або харчовий посуд. В інших місцях, не доступних для дітей і домашніх тварин, а також за плінтусами, трубами дуст повинен бути залишений до закінчення його терміну дії на 6-8 тижнів.

При обробці засобом більше 50 м площі рекомендується використовувати халат, косинку, респіратори "СФ-2" і "Ф-62". При невеликих обробках досить ватно-марлевої пов'язки. Для захисту шкіри рук рекомендується використовувати гумові рукавички.

Після роботи спецодяг знімають, струшують і провітрюють. Перуть у міру її забруднення, але не рідше 1 рази в тиждень в гарячому мильно-содовому розчині (50 г кальцинованої соди і 27 г мила на відро води).

Зберігають індивідуальні засоби захисту в окремих шафах в спеціальному приміщенні. Категорично забороняється зберігати їх на складі разом з отрутохімікатами або будинку.

При роботі із засобом необхідно дотримуватися загальні правила особистої гігієни: не пити, не приймати їжу в обробленому приміщенні. Після закінчення роботи вимити руки і обличчя з милом, рот прополоскати водою.

ЗАХОДИ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПРИ ОТРУЄННЯХ:

При порушенні рекомендованих заходів або випадково може статися отруєння засобом.

При отруєнні під час роботи із засобом потерпілого слід негайно вивести на свіже повітря, зняти забруднений одяг.

При випадковому попаданні на шкіру, дуст обережно видалити (без втирання) ватним тампоном, після чого шкіру промити теплою водою з милом, а потім змастити її кремом типу «Силіконовий».

При випадковому попаданні засобу на слизові оболонки очей негайно рясно промити їх під струменем води і закапати саліциловий натрій (альбуцид).

При випадковому потраплянні в шлунок необхідно випити 3-4 склянки води слабкого розчину марганцевокислого калію (1: 5000, 1: 10000) і викликати блювоту. Нічого не вводити в рот людині, що втратила свідомість. При погіршенні стану звернутися до лікаря.

УПАКОВКА:

Продукт упакований в пакет-Опиловщик з комбінованою полімерної плівки, маса 50 г (в одній коробці 100 шт.).

ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Допускається всіма видами транспорту у відповідності з правилами перевезення вантажів.

ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати продукт у сухому і прохолодному складському приміщенні в закритій тарі при температурі не нижче -25 ° С і не вище + 40 ° С Упаковка з не повністю використаним засобом зберігають у добре провітрювати приміщення. Строк придатності при дотриманні умов зберігання становить 24 місяці з дати виготовлення продукту.

Характеристики
Действие на организм контактное (воздействие при соприкосновении)
Принцип действия Химический
Тип средства порошок
Виды насекомых муравьи|ползающие насекомые
Материал корпуса ПВХ

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок