Інсектицид від тарганів та мурах Крейду Машенька

Інсектицид від тарганів та мурах Крейду Машенька Код: 794

Є в наявності
10 грн.
-
+

Крейду Машенька склад:

Перш ніж розглядати ефективність кошти, давайте ознайомимося з його складом.

В його основі лежать два доповнюють один одного компонента. Один з них згубно діє на таргана і називається хлоропифос його обсяг у складі крейди Машенька - 0,5% . Потрапляючи в шлунок таргана, це речовина блокує роботу кишечника.

Другий компонент, який входить до складу крейди, є цементуючим матеріалом 95% від загального обсягу і вражає роботу кровоносної системи. В результаті дії цих речовин тарган, який спробує крейда, гине.

Крейду Машенька інструкція до застосування

Слід акуратно наносити крейду на поверхню, де дуже часто лазять таргани. Наносити засіб слід безперервними лініями, акуратно, щоб він не поламався. Не можна швидко креслити лінії, щоб частинки крейди були в повітрі, оскільки це засіб досить небезпечне для здоров'я людини. До речі, за інструкцією крейду Машенька варто наносити в гумових рукавичках. Не завадить скористатися маскою наприклад, яка продається в аптеці , а краще респіратором при наявності . Також крейда можна розчиняти в воді і наносити його на поверхню важкодоступних куточків вдома і в місцях, де таргани часто повзають. Ще один не дуже безпечний спосіб, так як при його використанні, людина ризикує вдихнути отруйні частинки крейди опудривание території.

У даному засобі знаходяться компоненти, які сприйнятливі до навколишнього середовища, тому його слід зберігати в певних умовах. Важливо пам'ятати, що даний крейду має 4-ий клас небезпеки, тому берегти його треба подалі від домашніх вихованців і дітей.

Характеристики
Действие на организм кишечное (воздействие при приеме пищи)
Принцип действия Химический
Тип средства карандаш
Виды насекомых ползающие насекомые|тараканы
Материал корпуса ПВХ

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок