Інсектицид Міст Супер 36 мл аналог Енжіо оригінал

Інсектицид Міст Супер 36 мл аналог Енжіо оригінал Код: 792

Є в наявності
15 грн.
-
+

Міст Супер - системно-контактний інсектицид широкого спектру дії з надзвичайно потужним ефектом, для овочевих культур і винограду.

Препаративна Форма: концентрат суспензії

Вміст діючої речовини: тіаметоксам, 126 г / л + лямбда-цігалотрін, 95 г / л

Класифікація ВООЗ: III класу (малоотоксичний)

Властивості і переваги:

• Форма препарату Міст Супер - концентрат микрокапсулированной суспензії, подовжує дію пиретроидних складової препарату і покращує термостабільність і фотостабильность інсектициду і стійкість до опадів.

• Поєднання потужного нокдаун-ефекту з тривалим періодом захисту рослини зсередини.

• Ефективний проти широкого спектра шкідників, в тому числі хлібної жужелиці і приховано живуть, незалежно від погодних умов.

• Зручний і безпечний в бакових сумішах.

• Дві діючі речовини з різними механізмами дії унеможливлюють появу резистентності.

• термостабільність (можливість використовувати при високих і низьких температурах).

• Володіє високою проникаючою здатністю, частина інсектициду проникає в ґрунт і впевнено протистоїть ґрунтових шкідників.

Рекомендації по застосуванню:

Культура шкідники Норма витрат
виноградники * Листова філоксера, многоядний трубковерт, Скосар кримський 3,6 мл / 10 л води / 1,5-2 л на кущ
яблуня * Сірий бруньковий довгоносик (почкоед), казарка, букарка, яблуневий квіткоїд, яблуневий Трач, зелена яблунева попелиця 3,6 мл / 10 л води / 2-5 л на дерево
цукрові буряки Звичайний та сірий бурякові довгоносики, блішки, щитоноска, листкова бурякова попелиця 3,6 мл / 10 л води / 2 сотки
картопля * колорадський жук 3,6 мл / 10 л води / 2 сотки
цибулю * Цибульна муха, трипси 3,6 мл / 10 л води / 2 сотки
капуста * Христоцвитны блішки, капустяна попелиця, білявки, капустяна міль, капустяна совка 3,6 мл / 10 л води / 2 сотки
томати * Колорадський жук, велика картопляна попелиця 3,6 мл / 10 л води / 2 сотки
морква * морквяна муха 3,6 мл / 10 л води / 2 сотки

Особливості застосування: перед початком робіт з препаратом слід зробити розрахунки необхідної його кількості, залежно від норми витрати і площі поля, потрібно обробити. Налагодити обприскувач на задану норму витрати робочої рідини, користуючись даними таблиці. Інтервал між обробками становить 10-12 днів. Обов'язковим є повне та рівномірне покриття робочим розчином всій поверхні рослин, при цьому не повинно відбуватися стікання робочого розчину з поверхні рослин. Щоб уникнути резистентності слід чергувати застосування препарату Міст Супер, ФК з обробки інсектицидами друге груп. Швидкість вітру під час роботи бути не повинно перевищувати 3-4 м / с. Обприскування слід проводити з ранку (до 10 год.) Або ввечері (18-22 ч.). Захисна дія препарату спостерігається протягом періоду вегетації рослин.

Механізм дії Тіаметоксам швидко поглинається рослиною і пересувається по ксилемі у необроблені частини рослин, впливаючи на нікотинову-ацетил-холіну рецептори нервової системи комах. Ефективний проти скрытоживущих шкідників (трансламінарна ефект). Лямбда-цігалотрін діє на обмін кальцію в синапсах і натрій-калієві канали, порушує функції нервової системи. Забезпечує швидке знищення шкідників (загибель не менше ніж через 24 години після обробки значної частини популяції шкідників). Володіє побічною дією проти личинок і дорослих особин речей, пригнічує їх розвиток.

Сумісність з іншими препаратами: препарат сумісний з пестицидами, що мають нейтральну реакцію. Доцільно використання в системі з фунгіцидами. Перед роботою відрегулювати обприскувач на завданий режим роботи.

Характеристики
Характер действия пестицида Контактно-системний
Препаративная форма Концентрат суспензии
Химический состав Неорганические

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок